Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

skroz pogresno,evo upravo sam upao da igram gejm sa nekim pocetnicima,traze share za kurira,smesan je ovam matchmaking

Verovatno imas 50:50 odnos pobeda i poraza a ti pocetnici su izabrali experienced pa prakticno imate isti mmr. A i bas ce ti naci perfektan mmr u 1 popodne radnim danom i to u beta verziji. Ne moras da mi pricas "skroz pogresno" posto za razliku od tebe koji si samo lupio "samo od pobeda zavisi, VERUJ MI!!11!", ja sam malo to testirao u decembru kada si mogao da vidis svoj mmr i tada je bilo otprilike onako kako sam napisao. Sada moze da bude samo bolje, a to "samo pobede se racunaju" nikako nije bolje posto neko moze da ima 200/400 pobeda protiv dobrih protivnika a neko da ima 400/800 protiv nubova i sada je ovaj drugi bolji igrac od prvog? Vazi.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno imas 50:50 odnos pobeda i poraza a ti pocetnici su izabrali experienced pa prakticno imate isti mmr. A i bas ce ti naci perfektan mmr u 1 popodne radnim danom i to u beta verziji. Ne moras da mi pricas "skroz pogresno" posto za razliku od tebe koji si samo lupio "samo od pobeda zavisi, VERUJ MI!!11!", ja sam malo to testirao u decembru kada si mogao da vidis svoj mmr i tada je bilo otprilike onako kako sam napisao. Sada moze da bude samo bolje, a to "samo pobede se racunaju" nikako nije bolje posto neko moze da ima 200/400 pobeda protiv dobrih protivnika a neko da ima 400/800 protiv nubova i sada je ovaj drugi bolji igrac od prvog? Vazi.

igrao sam i u novembru,isti kurac,matchmaking je govno pa je govno,a ono za pobede sam rekao zato sto je izbagovalo i porazi ti se nisu pisali,do sinocnjeg updejta,jos ovi itemi sad koje dobijas na kraju igre,epic fail...

Link to comment
Share on other sites

Meni je to skroz ok da možeš da kupiš samo vizuelne promene na heroju. Ne volim da neko novcem kupuje prednost u igranju. Ako hoćeš da imaš mini pudgea umesto magarca kao kokošku, super. Ako hoćeš svetleći mač umesto običnog, super, ali tipa da kupiš magije ili jače udarce ili tako te stvari, to je bezveze.

Link to comment
Share on other sites

E drugari treba mi pomoc malo pre kreiram partiju sa botovima i stavim ALL random on kreira udje sve dodeli heroje ali ne vidm ni jednog heroja na mapi nista nista takodje ni samog sebe,pogledm skor tablicu pise mi kao picking heroo ?! kreiram drugi put stavim all pick izbaerem heroja udjem ono samo 2 vs 2 ? nzm sta mu se desava nisam nista cackao do pre 2 sata radilo sve normalno :D

Link to comment
Share on other sites

Besplatna igra.

Svi heroji free.

Nema buy for power.

Trading system.

Naaaajs. Prosto ne verujem, osecam da ce biti neka zla fora... nekako mi ovo izgleda previse Good Guy Valve. :D

Nego jedno pitanje, kako im se bre isplati da dele for free kozmetiku koja ce im biti jedini prihod direktno od Dote? Pise sledece: "You'll earn free items every time your BATTLE LEVEL increases." a evo ja upravo dobio drugi item a Lv 1 sam i dalje, ortak Battle Level 1 / Battle Points 673/1000 ima 11 itema! Jedan free (common) item po levelu i mogu da razumem, ali da ovako dele cash store iteme kao bombone... wtf?

Meni je ovo super sve, samo ne kapiram. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...