Jump to content

„Gramofondžija" protiv Ekrema


Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[roflmao]

Postovani retarde,

Kakav crni underground, nije mogao vikend da prodje, a da on nije u nekom eminentnom pozerskom beogradskom klubu. I sasvim je logicno da se doticni nadje na mtvu sa svojom obradom iz 70tih poput ostalih komerc haus drugara.

Drugo, rekoh da mtv nije merilo kvaliteta, sto i nije. Jedna velika tacka treba ovde al ajd, to sto se provuce nesto ok pogotovo danas kad ima pet vrsta mtva za svaku mogucu publiku, nista ne znaci.

Trece gorillaz jesu komerc, bili od prvog dana, pa pobogu lik iz blur-a ih je smislio ..

Mogao bi ti da napises sta god hoces ali si subjektivan. Mene zabole i za ekrema i za milicevica, a tekst je govno jer neki poluintelekt misli da je poseban jer slusa sta? superiornu muziku?

Gadi mi se fascinacija ovog naroda onim retardom ekremom i njegovom retardiranom pesmom. Tuga mi je da gledam taj spot i njega kako se muci da izgovori tri reci. Isto tako mi je muka beogradske tube/plastik/expo pozer ekipe na celu sa milicevicem, a da ne pominjem sto mi taj njegov hit izaziva povracanje svaki put kad ga cujem.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Tekst je tupav do zla Boga, a vi ste nepotrebno opleli po Gramofondziji ni krivom ni duznom. Komerc haus je Geta i Pitbul (ako je to haus uopste). Ne vredjajte coveka i njegov rad kada ste upuceni u samo "Why dont you" pesmu". Raspitajte se malo sta je covek radio pre nego sto je postao slavan, debeo i bogat, tj. kakvu je mjuzu izdavao i vrteo. I danas radi vrh.

Edited by Yogi_Man

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

svi ste se sekli na benasija i tim delux-a ali kada neko nash napravi hitchinu - JEBE MI SE ZA LJIGAV KOMERC HAUS JEBEM MU MATER JA SHTA ON OCE SAD MOJU PODRSHKU PU JEBEM TI MATER hehe ekrem car farma super narodnjaci srbija.

prvo nauchite da razlikujete komerc haus od dobroh hausa koji je uspeshan (i gorillazi su na mtv-u pa nije sranje muzika - koje vam je to merilo shto je na mtv-u keve vam?) i da ne sujetishete ako neko blizu vas postigne uspeh pa onda pricha na ovom topiku ima smisla

xexe, benasi car, ekrem car, gorillaz govno! ajd ne prdi leba ti

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sta sve ovde covek ne moze da procita. Obrada pesme iz 70tih lol. Bravo.

Svi sve znaju ovde, svi znaju da je Marko seljacina i pozer (ne poznajemo ga ali znamo da je pozer i seljacina). Svi su ovde muzicki naslusani, svi znaju da je svaki haus komerc haus.

Klasicna srpska prica.

Posto poznajem dobro Marka, mogu da potvrdim sve sto je LaG napisao. Cak sta vise, mnogo puta je odlazio u minus, samo da bi se nesto u ovoj prokletoj Srbiji desilo.

Sad mi je tek jasno zasto ima najmanje gigova u Srbiji.

I ne razumem samo zasto si ovo Fat postavio ovde? Ljudi zapenili cim su videli nekog naseg coveka koji je uspeo radeci ono sto voli.

Edited by househead
Link to comment
Share on other sites

лолололол...

нико није рекао да је тај Марко позер. позерај су ови што слушају "све што је ин".

свака њему част што се пробио на највише висине у свом домену. али то је урадио и Екрем. и какве 2 Србије, какав српски менталитет, шта бре серете само?

и опростите Мохију што није знао да се ради о песми из 1942ге, мада то вероватно није битно.

гомилање фрустрација што нико не разуме лажно етаблирани елитизам поштовалаца "некомерцијалног хауса"? то је све јебена естрада, која је подељена на хиљаде субкултура, од којих свака има своја правила за успех. и да би се било где успело, морају да се једу говна. и шта сад, једна естрада је "више troo" од друге естраде? естраде деле друштво на два дела? субкултуре, које сматрају да су неприкосновене... ЈЕБЕНО СМЕХОТРЕСНО!

да вам се онда испишам свима у око са Бахом и Моцартом јер ни један грамофонџија или сличан репликатор-уметник неће никад ни ножни палац моћи да лиже таквим генијима музике.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sta sve ovde covek ne moze da procita. Obrada pesme iz 70tih lol. Bravo.

Svi sve znaju ovde, svi znaju da je Marko seljacina i pozer (ne poznajemo ga ali znamo da je pozer i seljacina). Svi su ovde muzicki naslusani, svi znaju da je svaki haus komerc haus.

Klasicna srpska prica.

Posto poznajem dobro Marka, mogu da potvrdim sve sto je LaG napisao. Cak sta vise, mnogo puta je odlazio u minus, samo da bi se nesto u ovoj prokletoj Srbiji desilo.

Sad mi je tek jasno zasto ima najmanje gigova u Srbiji.

I ne razumem samo zasto si ovo Fat postavio ovde? Ljudi zapenili cim su videli nekog naseg coveka koji je uspeo radeci ono sto voli.

Jesu to te intelektualne gromade sa dj foruma?

Kakve veze ima godiste pesme? Ova je starija pa je vise retro i tru od govana koje gueta i bob obradjuju?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Realno, a ima i trube pa je bas onako jazzy, a svi znamo da se jedino jazz od novijih muzickih pravaca predaje na muzickoj akademiji! Kakav bre crni mocart!

U svakom slucaju, ako je marko uspeo svaka njemu cast samo nemojte dolaziti ovde da nam objasnjavate kako je to kvalitet jerbo me sustizu godine i digestivni trakt mi nije kao nekada.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Par stvari o pesmi:

Ta pesma je sasvim slučajno postala hit. On pod 1) nije čak ni imao ideju da remixuje Peggy Lee već njegova devojka Tamara 2) on je pesmu uradio u fazonu u kome je i pre radio trake, znači nije on sad nešto to revolucionarno isproducirao 3) Pesmu je zab'o Dennis Ferrer na WMC-iju i Ultra Festivalu i tad je postala hit internacionalni. 4) On je pre svetske slave slično radio i uvek je imao podršku kod nas 5) Ni ta stvar nije ništa specijalno nego tako to ide, nekom baji se svidi tvoj rad u datom trenutku i to se sve promeni za noć.

Sa druge strane tu je Ekrem

koji je pod 1) retardiran 2) muzički neobrazovan 3) svojom muzikom može samo kod nas da postane popularan i to na kontu svoje retardiranost. Ne bi me čudilo da i onaj vladagoku nabije tako milion pregleda.

Tako da su njih dvojica manje-više neuporedivi i kao ličnosti i kao umetnici koji rade muziku. Mogu samo da se porede u Srbiji na konto popularnosti što je opet nebulozno jer Srbija nije neki adut za to.

Tuga je što Srbija umesto da pobija te retarde ona ih uzdiže, pa tako mi danas imamo DJ Shoneta, MC Stojana, DJ Arsu itd. koji mlate velike pare...

A tekst je sve, osim novinarski. :D

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Par stvari o pesmi:

Ta pesma je sasvim slučajno postala hit. On pod 1) nije čak ni imao ideju da remixuje Peggy Lee već njegova devojka Tamara 2) on je pesmu uradio u fazonu u kome je i pre radio trake, znači nije on sad nešto to revolucionarno isproducirao 3) Pesmu je zab'o Dennis Ferrer na WMC-iju i Ultra Festivalu i tad je postala hit internacionalni. 4) On je pre svetske slave slično radio i uvek je imao podršku kod nas 5) Ni ta stvar nije ništa specijalno nego tako to ide, nekom baji se svidi tvoj rad u datom trenutku i to se sve promeni za noć.

Sa druge strane tu je Ekrem

koji je pod 1) retardiran 2) muzički neobrazovan 3) svojom muzikom može samo kod nas da postane popularan i to na kontu svoje retardiranost. Ne bi me čudilo da i onaj vladagoku nabije tako milion pregleda.

Tako da su njih dvojica manje-više neuporedivi i kao ličnosti i kao umetnici koji rade muziku. Mogu samo da se porede u Srbiji na konto popularnosti što je opet nebulozno jer Srbija nije neki adut za to.

Tuga je što Srbija umesto da pobija te retarde ona ih uzdiže, pa tako mi danas imamo DJ Shoneta, MC Stojana, DJ Arsu itd. koji mlate velike pare...

A tekst je sve, osim novinarski. :D

E, pricamo sa ovim intelektualnim didzejevima ovde, skloni se.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jebote dodje neko, baci kosku i svi odete van poente. to sto je tekst tendenciozno sranje koje se sluzi gomilom demagogija, nema veze sa tim da li je pesma komercijalna ili nije ili da li je marko car ili nije ili da li je ekrem gotiva ili nije...90% postova ovde su emo reakcije, sto ce reci da su prakticno neupotrebljici za neku raspravu. ovi sto gotive marka i haus ce da tapsu tekstu, ovi sto gotive ekrema ili ne gotive marka iz tog i tog razloga, ce da pricaju kako je tekst sranje itd. onda se svede rasprava na to da li je marko 'stara kuka' didzejstva i da li je tr00, brate mili...

dosao je kompleks debil koji gotivi marka/ne gotivi ekrema i izrantovo se najsubjektivnije moguce jer ima prostor u novinama, pritom koristeci se najnepovezanijim primerima i paralelama. i naravno, nema komentara "gotivim da slusam marka, ali tekst je neadekvatno govno", vec se kristalizuju pro marko i contra marko tabori. a jadan marko je, kao i ekrem, samo jedan od primera u govnavom tekstu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo ljudi koji veruju, njima ne treba dokazivati da Bog postoji. Gospod je tu i kao univerzalna sila i kao Sveta Trojica i kao Buda i kao Muhamed.

Vanzemaljci stoga apsolutno nisu dokaz da Gospod ne postoji

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...