Jump to content

Sve PA treba pobiti!


phantomq

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taj rad, cim vide da nemas bg table odmah sviraju i drkaju se kao nesto...a to sto vozim bolje i vise po bgu od vecine njih nema veze

to ti je cist psiho trip. da ti ja promenim sad tablice u bg dok sedis u kolima, tripovo bi i dalje da ti sviraju zbog sd tablica. u beogradu se non stop svira svima lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad ne sviram ženi u kolima niti ljudima sa pa/ru/sd i ostalom ekipom, jer se tripujem da ću da ih zbunim pa će još veće sranje da ispadne :)

To je kao kada bih svirao auto školi ... to mislim da nisam u životu uradio, ono, sama vožnja je dovoljno velika frustracija, kamoli još neki mentol da im svira i pravi tenziju.

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad ne sviram ženi u kolima niti ljudima sa pa/ru/sd i ostalom ekipom, jer se tripujem da ću da ih zbunim pa će još veće sranje da ispadne :)

To je kao kada bih svirao auto školi ... to mislim da nisam u životu uradio, ono, sama vožnja je dovoljno velika frustracija, kamoli još neki mentol da im svira i pravi tenziju.

pa ti nisi prosecan isfrustriran srbin, govedo bez pedigrea kome treba iscupati sirenu iz vozila, sta se projektujes, stoke kol'ko 'oces :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa nemam pojma ... nekako, dugo sam se vozio u dovlinim kolima pošto je on mali vozač od vajkada, a on je čovek koji mislim da nije svirnuo ukupno četiri puta u životu, pa onda ja kad i ponekad svirnem, deluje kao da sam mali nervozko :))

Šalim se, nego sam više imao potrebu da iskomentarišem to sviranje auto školi. To je kao da šutneš koker španijela, što je neko napisao bio negde :)

Link to comment
Share on other sites

taj rad, cim vide da nemas bg table odmah sviraju i drkaju se kao nesto..

da, da, IDI U SVOJ GRADI PA VOZI TAKO!11#(&$#

moroni.

@ lale

to za trubljenje auto skoli je no comment [:(][xx(]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja ne sviram kolima, nema poentu osim izdrkavanja. Stvar je da ako je neko debil, ili ga obidjes ili prikocis, u najekstremnijem slucaju ablendujes. Sviranje je za pesake i to je to.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ako je zaglavio levu traku sa 60 ti ga obidji desnom :) civijaska skola :P

ja sam primetio da se kultura u bg-u ipak malo popravila, pre 10ak godina sam u bg-u doziveo da neki celavi majmuni otvore prozor i gadjaju nasa kola limenkom, pri tom matori vozio (koji btw vozi kao car, bg poznaje kao dzep) i bili smo u koloni i tome sl situacije... ljudi sada mnogo korektnije po bg-u pustaju vozila, parkiranje u rikverc u jednosmernoj ispostuju, izbacis sva cetiri na vreme prikocis ovo ono i sve kul nesto nisam ni primetio toliko sviranja kao pre ... doduse kad god se muvam po bg-u gledam da nije najgori spic

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cini vam se. do posla imam 10 minuta (nehruova-tosin bunar-goce delceva-pohorska), vidim bar 3 prekrsaja za to vreme. na istoj relaciji ima 5-6 semafora, pre neki dan sam video 3 prolaska kroz crveno na putu kuci. obilazak kolone i kretanje pravo iz trake za levo je kao dobar dan, skretanje LEVO iz trake za DESNO je isto kao dobar dan. trube kad stanes da propustis pesaka, trube kad se upali zuto, obilaze te sa desne strane preko ivicnjaka...'de je bolje...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam video lika u Braničevskoj, u smeru ka hramu, stao na sred ulice u nekom besnom BMW-u i izašao i čavrlja sa nekim likom. Iza gužva se formirala, on ne haje, okrene se s vremena na vreme i vrati se priči sa ovim likom i kao kul je sve. A dole ka komandi idu automobili baš dosta, tako da ovi što idu na gore ni ne mogu da prestignu i da hoće.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam video lika u Braničevskoj, u smeru ka hramu, stao na sred ulice u nekom besnom BMW-u i izašao i čavrlja sa nekim likom. Iza gužva se formirala, on ne haje, okrene se s vremena na vreme i vrati se priči sa ovim likom i kao kul je sve. A dole ka komandi idu automobili baš dosta, tako da ovi što idu na gore ni ne mogu da prestignu i da hoće.

Zar nije to sve bulevar jna?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...