Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

e drugari sa mopsovima, jedno pitanje, da li ce neko od vas uskoro pariti/sta god i imati neko kuce i koliko love se krecu uopste ti dzukci? Cerkica od burazera je odlepila za njima a ide joj uskoro rodjendan, pa reko aj da pitam koliko je uopste realan taj poklon.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mog pokusao da parim ali bezuspesno, prosto je glup :) A Kruko ce vec sam javiti ali cenim da mu parenje kera nije trenutno bas prioritet broj 1, tako da od nas verujem slaba vajda. Cene ti se krecu tipa 150-300 evra, sve zavisi od dogovora, porekla i sl. Mislim ako se uzima za kucnog kera to poreklo ti ne znaci nista, ali gledaj da ako uzimas bude sa papirima iz Kinoloskog saveza, to je obicno oko 20ak evra vise, zavisi kako kod koga. Prosto prave ljudi razna sranja i razne mesance, ako vec placas kera onda gledaj da bude to to (ne kazem ni da ne mute ovi u Kinoloskom savezu, ali opet bar iole veca sigurnost). 

Edit: I da, mozes proveriti oglase, tipa Halo oglasi, kupujemprodajem, ima svuda po netu. Trenutno ne znam nikoga ko treba da ima kerice u skorije vreme da bih ti rekao nekog s preporukom, ali u sustini ne bi to trebalo da bude problem. 

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e drugari sa mopsovima, jedno pitanje, da li ce neko od vas uskoro pariti/sta god i imati neko kuce i koliko love se krecu uopste ti dzukci? Cerkica od burazera je odlepila za njima a ide joj uskoro rodjendan, pa reko aj da pitam koliko je uopste realan taj poklon.

U Kovinu je odgajivachnica gde ih mozes dobiti CISTE iz vrhunskih legla..... Koliko je realno po pitanju cene, sam proceni jbg... Izguglaj malo, ima ih na FBu...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Moj drugar drzi odgajivacnicu, al' nemam pojma koliko se krecu cene. Znam da su sve neki sveCki prvaci ili stavec. Ne verujem da su jeftini.

Ako mislis da prodjes jeftino onda pogledaj po tim kupujemprodajem sajtovima, al' sto kaze Zverko - prilicno su na ceni.
Licno su mi preodvratna mala govna, al' hajde, vide ljudi nesto interesantno u mopsovima :)

http://www.groflegendkennel.com/en/

Edited by Atomic
typo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...