Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

pričao mi ortak da je on mačora naučio tako što mu se ovaj popišao na parket, on to obrisao maramicom, maramicu stavio u pesak i ovom nabio njušku tu i skapirao je odmah.

 

To su i meni rekli da uradim ako ne shvati cemu sluzi ali nisam bio siguran da li me loze ili je stvarno tako. Inace hvala na pomoci momci :)

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zato je i uzet :>

A i zato što je vizuelno zastrašujuć, tako da kako god da ga vaspitaš dobar je čuvar (i lavež mu je jako zajeban!)

Vidi se već da ima osećaja za klince, ali i dalje nema osećaja za svoju veličinu. Neće da skoči na njih kao na mene, ali dovoljno je da malo jače okrene glavu ili mahne repom i da ih pošalje u kukuruze :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

(i lavež mu je jako zajeban!)

 

Ovo me podseti na komšijinog malamuta, jebote kako pakleno arlauče i riče pre nego što krene da zavija, da se usereš

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Koji drug ovaj Savić. Obavezno mi javi da pomognem za usvajanje, šibni pictures and stuff.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...