Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

bio je mrak, pritom sam nosio slusalice a malo sam mutav jer slusam glasno muziku dok setam i ne registrujem stvari oko sebe bas najbolje, jez se sklupcao pored puta, buc je bio na kratkom povodcu i peder je sacekao da dodjemo skroz do jeza ( kojeg nisam video ) i tek onda reagovao, uvatio ga je i tu je krenuo ringispil. Jebeni jez vristi kao covek, nisam nosio brejkstik, posto ima bodlje fala bogu nisam mogao rukama da ga izvadim iz usta, keru pala klapna, krenuo da ga trese, pritom jezina je bila kapitalac, 2-3 kile komad ko zec varijanta, sav sam bio krvav, do kolena patike apsolutno sve usrano. Slikao sam da bih mogao kevi da opravdam zasto smo dosli kuci krvavi i ja i pas, da ne misli da smo opet ubijali cigane narkomane ili ne daj boze da smo isli na borbe, posto keva nije fan borbi kerova, cak me tera da stisavam zvuk na kompu kad gledam meceve kerova, strasno.

  • Upvote (+1) 2

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Jez ce se sklupcati cim oseti opasnost,on nema instikt da bezi,vec da se sklupca,frkce i bacaka,te je verovatno uocio psa i sklupcao se.
Ta rasa jeza (evropski jez) ne moze toliko da naraste,eventualno 1200g,ako i toliko u prirodi.Lepo od tebe sto si to dokumentovao,pretpostavljam da je to bilo to sto se tice jeza.

Inace,primetio bih (a ti me ispravi ako gresim) da je u pitanju rasa psa koja ne bi smela da se vodi u setnju bez brnjice,jer spada u tzv. grupu pasa opasnih rasa.Makar je tako u NS,a ta odluka se donosi na nivou grada.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

 "2 kile komad ko zec" referenca. Po mojoj odokativnoj proceni, jez je bio ziv ukupno 4 minuta, tad je prestao da vristi, a i tad su od jednog jeza postala dva komada, a sumnjivo mi je da jedan komad ( da ne kazem polovina posto je nije raspolovio tacno na pola. vise je bilo sa jedne strane ) moze samostalno da funkcionise

 

pas je lutalica, mislim da je dobijen ukrstanjem engleskog buldoga i dalmatinca, tako da ne spada u opasne rase. Mada vi iz Novog Sada ste uglavnom pederi, verujem da su kod vas sve rase opasne

 

salim se za to da ste pederi, to sam rekao zato sto pricate kao pederi ustvari ste fini momci svi pozz za novi sad

Edited by Cela
  • Upvote (+1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

malo sam trolovo, kezimo se, imali smo vec ovu raspravu na forumu deset puta, psu ne pada tek tako klapna - pogotovo na decu, brnjica je sranje i muceni jez je slucajno najebo, jebi ga, da je bila neka druga zivotinja spasio bih je

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

A kako bi je tacno spasio da je bila druga zivotinja, tipa komsijska macka ili manji pas? Cak i da uspes drugoj zivotinji da spases sam zivot tvoj pas je dovoljno jak da napravi poprilicno velike posledice u prvom naletu... Pritom sam kazes da si slusao muziku i nisi pazio, nisi nosio palicu za svog kera i smatras da je brnjica sranje. U prevodu ako mu se slucajno desi da mu "padne klapna" na dete u najboljem slucaju ce zavrsiti unakazeno... Ok je da nema problem s regularnom decom, ali ima dece koja su debili, povuku ga za rep ili tako nesto (dok ti ne pazis), skoro svaki pas bi odreagovao. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

psi su krvoločna bića, lovci i mesožderi i koliko god se ljudi trudili da ih ukrote i pripitome, oni samo privremeno potiskuju svoju pravu prirodu. nije pas kriv, naravno, njemu je u prirodi da kolje, nekim psima se treningom i ishranom to uspešnije potiskuje, nekim manje uspešno, a neki se psi, naprotiv, treniraju da budu što krvoločniji i bešnji i hrane ih živim mesom da do kraja razbude zver u njemu...

moj stav je da životinje, četvoronošci ne treba da obitavaju u urbanim sredinama, dakle u zgradama, stanovima, ulicama... na selo, ili periferiju, u kuću, u dvorište, pa neka kolje tvoje piliće i ostalu živinu i gotovo...

da odmah po 100ti put kažem, ja obožavam životinje, naročito pse, ali smatram da je sebičuk i bezočništvo držati ta bića u našem habitatu.

  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Cela said:

sve si izmasio, ali bas sve je kontra od onoga sto si rekao :D

okej:

psi su krvoločna pitoma bića, lovci plen i mesožderi biljojedi i koliko god se ljudi trudili da ih podivljaju i razbesne ukrote i pripitome, oni samo privremeno potiskuju svoju pravu prirodu. nije pas kriv, naravno, njemu je u prirodi da odbija da kolje, nekim psima se treningom i ishranom to uspešnije potiskuje, nekim manje uspešno, a neki se psi, naprotiv, treniraju da budu što krvoločniji i bešnji pitomiji i hrane ih živim mesom muslijem da do kraja razbude zver žrtvu u njemu...

sad sam valjda pogodio.

  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, shw. said:

pod broj jedan, pse je među ljude doveo žutogovnar i sjebao i to i sve ostalo, a vučić što ima psa to je dosta nevažno i bolje on da ga ima nego soroš

heheheh...

11 minutes ago, Cela said:

bio si blizi nego prvi put u svakom slucaju 

jebote, Ćelo, idi makar na Vikipediju pa pročitaj nešto o psima i njihovom poreklu... životinje iz porodice pasa, divlji rođaci ovih unakaženih vrsta koje smo sebe radi pripitomili i izukrštali, su i dan-danas krvoločni lovci, neobuzdani koljači. recimo, vukovi, kad ulete u štalu, pokolju sve što diše iako pojedu samo jednu do dve ovce. ne mogu da se kontrolišu, njima je klanje u krvi. isto je i sa lisicama i kokoškama. neka ti neka starina sa sela ispriča ponešto o pravoj prirodi rođaka naših umiljatih četvoronožaca...

pa šta je samo čopor pasa uličara u stanju da uradi sa mačkom, ako je opkole, a nije im imperativ da je pojedu. oni ubijaju iz zabave, čoveče...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, voodoo_ said:

Da pogodim, nikad nisi imao psa? :D

pa kad nemam kuću... imao sam zerrrrcove i kornjaču Koju jedno vreme. 

ne razumem šta dokazuje to što nisam imao psa. da im nije prava priroda krvoločna i neumereno koljačka?

pa evo, čak se i u savremenoj kulturi kaže "pas rata", da opiše neobuzdanog hladnokrvnog masovnog ubicu, pas je još i sinonim za izdržljivost i lojalnost, ali nigde i baš nigde nema konotacije psa sa nekim pitominama i slično. to što su domaći, pripitomljeni kanini navikli na ljude, podredili se ljudima, ne može da ospori ko i šta su oni u stvari.

ili me svi trolujete... za Paju znam šta radi, i ovog Alfija, ali ti, Vudi, od tebe to nisam očekivao.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

moji su u selu imali kera koji je spavao sa pilicima...mislim da je ker donekle i odraz atmosfere i mentaliteta vlasnika. Ja u ulazu imam dva cane corso kera koji su (muzjak i zenka) kao pilav a sa druge strane imam i bisona kojeg bi sutnuo u vertikalu od lifta

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...