Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imali smo veoma ozbiljnu raspravu o star trek fransizi, kao i o sustinskim promenama mehanike wowa!! kada ste stigli da gledate SISE!!! KADA???

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mehanika u wow = jako cudna

vec su hotfixovali x puta

juce u toku ICC10 sam primetio promenu, kao warr tank prvo sam imao 4k dps, na sledecem bosu 9,5k Oo

sad kafica i jafica i banana i eto lepog dorucka =D

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

ма то је ваљда Анакинов апрентист женски у цртаној серији која иде на Картуну, ваљда.

star-wars-ashoka-clone-wars.jpg

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sinoc na fudbalu ispalo koleno, i to mi ostalo sa strane, nije se samo vratilo. U momentu sam se usrao da cu morati da cekam neku hitnu ili nesto da mi vrate, ali uzeo ortak, i nekako sam vratio, mislim da ne zna ni on kako. Sad boli, ne mogu da savijem nogu, ma super!

Kad krenu tako sranja jedno za drugim, samo se nadas da ce niz sto pre da se zaustavi.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

sinoc na fudbalu ispalo koleno, i to mi ostalo sa strane, nije se samo vratilo. U momentu sam se usrao da cu morati da cekam neku hitnu ili nesto da mi vrate, ali uzeo ortak, i nekako sam vratio, mislim da ne zna ni on kako. Sad boli, ne mogu da savijem nogu, ma super!

Kad krenu tako sranja jedno za drugim, samo se nadas da ce niz sto pre da se zaustavi.

Kupi drugu nogu. Jbt stvarno,malo malo pa sjebesh tu nogu... > lekar ASAP! (fatso :* )

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

meni se desi ovako nesto, bol traje 5-10 minuta, dodje mi da umrem. Onda nista, ne mogu normalno da hodam, odnosno savijam nogu nekoliko dana, i kad se sredi to, mogu da igram fudbal i bilo sta drugo, sve dok mi se opet to ne dogodi. Mislim, ocigledno je da je hronicna stvar u pitanju, i dobro kazete, ako hocu to na neke duze staze da sredim, moracu mozda cak i pod noz. :\

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod medicine, jel se dešava nekome od vas da vam padne očni kapak, bude tako na pola oka neko vreme i vrati se kasnije sam?

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...