Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro jutro drugari!

Juče sam jeo kavurmu posle jedno tri godine ja mislim, fina je to stvar nekako.

Onda sam vozio babu na one "dođite da vam predstavljamo proizvode, dobili ste besplatan jastuk i večeru", pošto joj ne možeš objasniti da ne treba da ide. To je ona druga baba, ne ova "prva" što je masterovala da ode i najede se a ništa ne kupi :) Stoga se i plašim rezultata.

Sad ću da banem, bolje za nju da ima samo taj besplatni jastuk! :)

Link to comment
Share on other sites

lesko, svaki put kad ti ispadne koleno, ti istegnes ligamente (pisao sam ovo i ranije) sve vise i vise

sveca je sjebala bila desno koleno na judo-u i isto je tako odlagala da ode na operaciju, kasnije se desavalo da silazi niz stepenice i da joj ispadne koleno

nemoj se zajebavati ako oces da sacuvas i levo koleno, jer kad ti oslabe ligamenti na desnoj nozi, leva trpi mnogo vise i postoji sansa da i nju sjebes

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

lesko, svaki put kad ti ispadne koleno, ti istegnes ligamente (pisao sam ovo i ranije) sve vise i vise

sveca je sjebala bila desno koleno na judo-u i isto je tako odlagala da ode na operaciju, kasnije se desavalo da silazi niz stepenice i da joj ispadne koleno

nemoj se zajebavati ako oces da sacuvas i levo koleno, jer kad ti oslabe ligamenti na desnoj nozi, leva trpi mnogo vise i postoji sansa da i nju sjebes

meni se desava da mi se nekako 'spusti' koleno, kad silazim niz stepenice ili kada se ne zagrejem pred neki basket/fudbal.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

bio na poslednjoj svadbi za ovu sezonu, 7. jelte uzastopno (7 poslednjih vikenda sam na svadbama) a finalna brojka za ovu godinu je 12 svadbi. za kraj sam se odvalio od domace kajsije, supruga u mene bila kum, a ja kao privezak i bez ikakvih obaveza sam bio medju najveselijima xD sjajna svadba, super drustvo i odlican bend :)

kamermani, konobari, i fotografi a i nesto muzikanata nas vec poznaju i javljaju se uredno :]

odoh sad opet kod kumova na klopu rucak mladinu kafu i to sve :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jedem beli deo eurokrema

Ja ne biram, jedem sta stignem( sto se tice krema), jer je sve ftw vezano za krem !

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...