Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anywayz sad ću da se najedem palačinki pa će da me boli stomak \o/

Najeo sam se, i da boli me stomak gadno.Gledao sam film marley and me, zamalo da zaplačem :/

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

bio sam na rodjendanu kod koleginice iz Cigre, bilo ok, i taman kad je krenula neka dobra muzikica, ja sam morao da odem da ispostujem drugara nekog, koji je ne znam sta u KRISTALU JEBENOM... i odem tamo, upropastim sebi vece, i evo me sad kod kuce. Moram nesto da hasam, pa na kunt.

Sutra sudim na Adi turnir u malom fudbalu, uzmem 20e + sto cu da se izivljavam na idiotima ako se budu nesto bunili. :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

spr.. oh wait

vučem se k'o crevo jutros, jebem ti nedelju. nikad nisam voleo nedelju. glup i smoren dan.

pod tuš, pa da se nađem kasnije sa bratom.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

juče sam pola dana čistio gajbu, horor. moram da kupim onog robota što usisava :D

+1 da su smorili rejvovi

sutra idem sa nekim kolegama sa faksa na rostilj u selo, sto ce biti interesantno samim tim sto u grupi ima i vegana

ponesi im hvataljku da skidaju meso sa pice

sinoc nabasala u kafani na "ortaka" sa ortacima iz kasarne... pa smo produzili do Tramvaja sa mojim drugaricama :D

dunja provodadžijka o7

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...