Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam provg Conqurora uzo sa belf paladinom a drugog sad uzimam sa trolcem koji je napravljen tokom tbc-a i nikad na to nisam gledao kao grind. WSG i AB su mi omiljeni bg-ovi i mogao bi stalno da ih igram.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

halp!

bartender4 mi nesto sjebava, video sam da taj problem postoji i neki savetuju potpunu reinstalaciju bartendera, ali ubicu se ako budem to morao da radim. dakle, quest "in and out" je u pitanju - treba da udjem u ejector mechano tank ili kako se vec zove i da stisnem "eject". medjutim, kad udjem u tenk, istripuju mi se barovi, dole imam samo jedan bar, chat prozor se pomeri, ostalo sve nestane lol. i naravno, nigde dugmeta za eject. morao sam da se logautujem, iskljucim bartender i uradim kvest sa default UI-em. cekirao sam opcije po bartenderu i izgleda da je sve fino cekirano, svi barovi su enablovani i vidljivi/zastupljeni i nikakve sumnjive opcije nisam primetio. ocigledno da se addon zakenja zbog neceg.

ne bi mi bio problem da je samo taj kvest, ali pretpostavljam da je to trip sa gomilom kvestova sa posebnim komandama ili vozilima.

edit:

da, isto je i sa ostalim tim kvestovima sa tenkovima i helisima.

medjutim, izgleda da je okej ako stavim "enable blizzard vehicle UI", uz manje glitcheve, sad, nadam se da su bezazleni.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja WSG u pugu nisam mogao da smislim dok nisu uveli ovaj 25 min timer. Koliko mi se puta desavalo da po 8 njih brani na obe strane i onda se otegne 2h ne mozes nista da uradis. Ne verujem da ce se dobijati Warlord iz novog WG jer to nije instanciran BG tako da to nema smisla.

@ Doolio

Meni se to desavalo davno kad sam koristio neku bajatu verziju bartendera. Probaj update na poslednju ako vec nisi.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

halp!

bartender4 mi nesto sjebava, video sam da taj problem postoji i neki savetuju potpunu reinstalaciju bartendera, ali ubicu se ako budem to morao da radim. dakle, quest "in and out" je u pitanju - treba da udjem u ejector mechano tank ili kako se vec zove i da stisnem "eject". medjutim, kad udjem u tenk, istripuju mi se barovi, dole imam samo jedan bar, chat prozor se pomeri, ostalo sve nestane lol. i naravno, nigde dugmeta za eject. morao sam da se logautujem, iskljucim bartender i uradim kvest sa default UI-em. cekirao sam opcije po bartenderu i izgleda da je sve fino cekirano, svi barovi su enablovani i vidljivi/zastupljeni i nikakve sumnjive opcije nisam primetio. ocigledno da se addon zakenja zbog neceg.

ne bi mi bio problem da je samo taj kvest, ali pretpostavljam da je to trip sa gomilom kvestova sa posebnim komandama ili vozilima.

edit:

da, isto je i sa ostalim tim kvestovima sa tenkovima i helisima.

medjutim, izgleda da je okej ako stavim "enable blizzard vehicle UI", uz manje glitcheve, sad, nadam se da su bezazleni.

Стандардни тастер за излазак из возила је петица на нумеричкој тастатури. Тако да, чак и када ти се сјебу тастери, само стиснеш "5", и изашао си. :)

Link to comment
Share on other sites

Treba mi realm sa najvecim brojem ljudi na kome cu da napravim novog lika, jer sam se smorio sa retardima na magtheridonu, plus server je low populated.

Ocu da radim nesto korisno dok cataclysma ne izadje. Stormscale horda? Battlegrupa treba da ima sto brzi queue za instance, pvp me ne interesuje. Pugovi trebaju da budu ok, a ne totalni fail kao ovde.

Edited by GizmoO
Link to comment
Share on other sites

OMFG OMFG OMFG!!! Upao sam u betu!111oneone! Da li je jebeno moguce???. Spasen sam, imacu nesto da radim dok ne izadje cata za jebena 3 meseca.

Proveravao sam poslednje dve nedelje account bukvalno svaki dan da vidim da li sam flagovan za betu. Znate ono kad odete na battlenet a unapred znate da nema nista od toga? Otisao pre 10 minuta i vec se spremao da ugasim prozor kad ono BETA.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...