Jump to content

WTB auto


Trooper

Recommended Posts

Pazi na skoro svim sajtovima tipa Opel, Ford, Renault imaš link "zakažite probnu vožnju", tako da kapiram da radi to. Ja sam u suštini prvo obišao sve pogledao kako mi se kola dojme uživo pa onda probao gde sam bio najzagriženiji, što su bili Focus, Hyndai i30 i ortakova Astra koju sam probao onako :) I to sam se sve tamo dogovorio u salonu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pa da, ali to ne znači da ćeš i dobiti tu vožnju. Znam slučajeve kad su ljudi došli na lice mesta, bilo je kao "jao pa eto, heh" jer su procenjeni kao "nepodobni".

btw, da dodam ovde za Golfa - "Ko se ne plaši mraka ni kod parka", kod Čuburca :)

Link to comment
Share on other sites

pa da, ali to ne znači da ćeš i dobiti tu vožnju. Znam slučajeve kad su ljudi došli na lice mesta, bilo je kao "jao pa eto, heh" jer su procenjeni kao "nepodobni".

pa ako im se to isplati onda kul :) znam da nikada ne bih kupio auto bez test voznje :)

Link to comment
Share on other sites

Откуд знам, ја бих купио и после седења у месту, ако ми је кул то седење, нешто се трипујем да је ово остало све океј у новим колима...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

U principu, ako ti je udobno sedenje, sve pod rukom pochev od volana, menjacha i ruchica pod volanom, pa do svakih dugmica i sl., to mnogo znachi. Ali imaj u vidu da neke stvari ne mozesh da skapirash dok ne provozash auto ili bar dok te ne provozaju - naprimer, koliko su tvrdi amortizeri, kakva je zvukoizolacija i kako vuche motor. Tako da se ne treba zadovoljavati samo sedenjem u novim kolima, pogotovo ako se spremash da dash dosta kesha za njih...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Откуд знам, ја бих купио и после седења у месту, ако ми је кул то седење, нешто се трипујем да је ово остало све океј у новим колима...

pa ako si toliko bogat da bi bacio 10k+ eura na auto koji nisi probao onda ima smisla :))

Link to comment
Share on other sites

Па не знам, не разумем се толико, али претпостављам да, лупам, фијеста 1.3 и поло 1.3 не вуку не знам ни ја колико другачије, па реко, ако седнем у оба, а поло ми је удобнији, онда је то то... Ал изгледа да није тако:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa nije, osecaj voznje varira od auta do auta chak iako imaju istu kubikazu/konjazu.. meni bi bilo bezveze da istresem 10 soma za auto a da ga nisam provozao par km da vidim da li mi odgovara.. neke stvari mozesh da vidish tek kad obrnesh koji krug autom :)

Link to comment
Share on other sites

U principu, ako ti je udobno sedenje, sve pod rukom pochev od volana, menjacha i ruchica pod volanom, pa do svakih dugmica i sl., to mnogo znachi. Ali imaj u vidu da neke stvari ne mozesh da skapirash dok ne provozash auto ili bar dok te ne provozaju - naprimer, koliko su tvrdi amortizeri, kakva je zvukoizolacija i kako vuche motor. Tako da se ne treba zadovoljavati samo sedenjem u novim kolima, pogotovo ako se spremash da dash dosta kesha za njih...

e-xactly ... zato i pitam ovde, cenim da je sarenolikiji vozni park pa ima vise ljudi sa iskustvom iz prve ruke

moracu da svedem izbor na 4-5 i iscimam za probnu voznju i nadjem nekog ko poseduje vec neko vreme i/ili servis da pitam za iskustva sa te strane

Link to comment
Share on other sites

Ta Astra je sasvim cool auto + je proverena vremenom, znaju se svi problemi i njihovo reshenje. Jedan od boljih saveta je kupovati auto kome su skoro uradili restajling zato shto se obichno pri restajlingu reshavaju osnovni nedostaci modela koji je aktuelan.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ali to je opel! da nema forda to bi bio najgori auto!

btw, kad smo već kod Opela, čudna mi je ova Insignia kampanja.

Prvo - "najbolji auto kojeg smo ikada napravili", nije baš najpametnija izjava, posebno ako imaš još aktuelnih modela koji samim tim "nisu najbolji".

Drugo - Šta im znači ono "imitirana u Koreji"? Šta to ima Hyundai ili Kia što je kao Insignia i još je imitirano?

Link to comment
Share on other sites

Jes ispadne sad smesno ali realno je tako da provozas tu astru kroz kosutnjak i posle toga bmw 1992 godiste sladje bi se navozao sa bmw-om samo sam to hteo da kazem kad sam rekao to je samo Opel. Radnicki je auto i brate unutra je najruznija u klasi sigurno :tf: A i ova nova nije sigurno mehanicki nesto mnogo bolja sigurno osim sto je mnogo lepsa to ne moze da se kaze da nije.

Edited by Coffin

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

Opel smatra da je i40 "kopija" Insignije. Insignija je lep auto, ali je barem za mene malo tesan unutra, naročito sam desnim kolenom non stop udarao u centralnu konzolu. Ali je u svakom slučaju kvantni skok u odnosu na Vectru.

PozVoz.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

pa i nije ta astra tako dobra :) ja znam 3 vlasnika koji se jebavaju sa elektornikom ... sklopljeno u poljskoj turskoj tralalala :)

p.s. ko sta radi srbi samo popravljaju elektorniku na svojim kolima... lose ulje lose gorivo, pocrkaju senzori, poblesavi racunar, zvanicni servisi uguraju polovne delove kao nove, ne znaju ili nece da poprave, onda juris majstora i opet kao da ides kod shamana (ali su bar tu vece sanse da ces srediti auto nego u zvanicnom servisu)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...