Jump to content

separe vs klupa


Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u stilu pejinog stripa

postoje ljudi koji jedva skupe 500 din za izlazak, postoje oni kojima je normalno nekih 1-2k za izlazak, postoje oni kojima je 100e izlazak, a postoje i oni kojima je 1000e :D

svaka grupa moze dobro da se provede, posto je poenta izlaska druzenje sa ljudima a ne sa stvarima :D

ovo je u teoriji, u praksi u svakoj grupi postoje debili :D

Edited by forrestg
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram sta se lozite u Berlinu vam je pice minimum 5 evra, doduse odredjeni shooteri tipa tekila moze za 3 evra da se nadje, plus je ulaz u dobar klub minimum 8 evra i kad sve saberete to vam je 40 evra za vece koliko i oni u sustini potrose tako da ne vidim kako je to neko rasipanje. Meni se desavalo da puknem 100 evra za vece pa sta kad se ima treba da se trosi :)

moron :(

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

A možda je dečko jednostavno pitao kakvo je to zadovoljstvo koje on propušta? Eto ja stvarno volim dobar provod kao i kapiram 95% ljudi na ovom forumu, ali eto, jedno 75% bi te 3.5 'iljade umelo da kvalitetno potroši kroz više dana, eto ja na primer bi nedelju dana svako veče izlazio u lokalnoj kafani gde je flaša Jelena 70 dinara i svako veče bi uz proverene starogradske hitove popio po 7 piva sa proverenim drugarima i ženama, da me bog vidi kada idem kući sa osmehom na licu, znajući kako sam se dobro proveo.

i dobro,jel ti mislis da neko ko se ne provodi ovako,propusta bilo sta?

ti si samo opisao ono sto volis,sto tebi licno odgovara. drugo,pivo za 70 dinara u ns-u i bg-u nema,ni u lokalonoj kafani. da bi slusao starogradske hitove u beogradu,uz zene (da se razumemo),treba ti mnogo vise od tih 500din kojih si izracunao.

i ja se zaprepastim kad odem kod drugara u pozegu i taxi mi otkuca 150din u vrh glave,gde god da odem...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pa dobro i ne prskaju puno, ja mislio da trose po 2 glave po coveku (glava = 100 necega sto vredi, nekad maraka, sad eura). Nije puno za taj tip provoda, tu se po difoltu sibaju ljudi po usima.

Priznajem, mozda je zlocko u meni hteo da zapocne jos jedan hejtwar izmedju imampara-nemampara hihihih.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Longly kako ga je objasnio prvi put, covek stvarno da pomisli da trose 70-100e po coveku, stoga sam i mislio da je ona "100ka" neverovatnih 100,000. Vise sam isao na to da mi neko kaze gde to ima provod koji kosta 100k. Ocigledno se ne rokate u vene i nisu u pitanju orgije sa devicama. Sad kad ste pojasnili da je u pitanju 100e ukupno podeljeno na nekoliko vas, ok, to je vec normalno za provod koji se sastoji od pica u skupom klubu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

i dobro,jel ti mislis da neko ko se ne provodi ovako,propusta bilo sta?

ti si samo opisao ono sto volis,sto tebi licno odgovara. drugo,pivo za 70 dinara u ns-u i bg-u nema,ni u lokalonoj kafani. da bi slusao starogradske hitove u beogradu,uz zene (da se razumemo),treba ti mnogo vise od tih 500din kojih si izracunao.

i ja se zaprepastim kad odem kod drugara u pozegu i taxi mi otkuca 150din u vrh glave,gde god da odem...

Šta ste se uhvatili za to pivo od 70 din, ja sam dao banalan primer koji mi je prvi pao na pamet kako bi te pare potrošio kroz nedelju dana, mogao sam da budem više hardkor, da kažem da se nedelju dana svako veče betoniram od alkohola u parku pijući 0.5 Jagodince što koštaju 33 din u dragstoru i one cheap plastične peline [roflmao]

Nije u tome bila poenta.

Da sam sad u Beogradu i da imam 3,5 hiljade za jedan vikend i da se baš razbahatim da ih potrošim, opet bi mogao da ih potršim za 2 dana i da se ne štedim, eto u petak izvedem curu u grad, kupim joj cveće, izvedem u bioskop/pozorište, posle toga na par točenih piva, pa na palačinku u ''glumcu'' i na kraju ako živimo daleko, platim noćni meni i njoj da nas odvzeze gajbi na hopa-cupa, i ovakav kvalitetan i sadržajan izlazak bi me koštao maks 2000 din.

Sa resto 1,5 hiljada bi sutradan već našao hiljadu načina da se više nego fenomelano provedem sa drugarima.

Ali u pravu je Igor fatso, za takav tip izlaska koji oni preferiraju stvarno i nije mnogo, ko voli nek izvoli.

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

eto u petak izvedem curu u grad, kupim joj cveće, izvedem u bioskop/pozorište, posle toga na par točenih piva, pa na palačinku u ''glumcu'' i na kraju ako živimo daleko, platim noćni meni i njoj da na odvzeze gajbi na hopa-cupa, i ovakav kvalitetan i sadržajan izlazak bi me koštao maks 2000 din.

Sa resto 1,5 hiljada bi sutradan već našao hiljadu načina da se više nego fenomelano provedem sa drugarima.

hm, taksi nocni bi vas izasao (osim ako nisi mislio da platis nocni bus, umesto pesacenja, cak je i za mene to isuvise hardkor padavicarstvo) bi uzeo 40 posto od te 2 hiljade , placinke, bioskop, da vidiomo, par piva, cvece...ne bogami neces se uklopiti u 2000.

A kako mislis kupis joj cvece pa posle idete u grad? Mislis kupis joj cvece i odes na gajbu i das joj, ili ono nadjete se kod konja, das joj cvece i onda idete po gradu sa tim cvecem?

idealna provod za 2000 je 1400 mesec dana WOWA, za 600 se kupi krekera i golda !

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hm, taksi nocni bi vas izasao (osim ako nisi mislio da platis nocni bus, umesto pesacenja, cak je i za mene to isuvise hardkor padavicarstvo) bi uzeo 40 posto od te 2 hiljade , placinke, bioskop, da vidiomo, par piva, cvece...ne bogami neces se uklopiti u 2000.

A kako mislis kupis joj cvece pa posle idete u grad? Mislis kupis joj cvece i odes na gajbu i das joj, ili ono nadjete se kod konja, das joj cvece i onda idete po gradu sa tim cvecem?

Ne cveće kao nekakav buket čudesa, nego ružu da joj dam kad se vidimo. A što se povratka tiče, možemo i da se prošetamo, romantičnije je icon_smile_big.gificon_smile_big.gificon_smile_big.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

brate stavi se u polozaj ribe. Neprijatno joj da baci cvece, jos gore da ide sa cvecem kroz grad ko neki sektas.

Nikada nisi video devojku da šeta sa dečkom držeći ružu u ruci?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Koji ste carevi, opet ste uspeli da polarizujete priču na "betoniranje u parku" i "5 vodki i 6 red bulova". Isto tako može da se popije 6 rakija i 3 guarane za dosta manje para, a efekat je vrh.

Što se tiče priče "svako troši svoje pare na šta voli", ne bi bilo problema da novosadski drugari negde šljakaju for real, ali ne šljakaju nego su studenti i troše roditeljske pare, ja recimo imam problem sa tim.

Link to comment
Share on other sites

mislim da se poslednji put neki sprc iniciran kupovinom ruze desio negde 80ih

Poklonjena ruža je odraz dobrih manira više nego sprc katalizator, ali ako je devojka vaspitana i prepoznaje prefinjenost, može da bude i sprca!1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nikada nisi video devojku da šeta sa dečkom držeći ružu u ruci?

Jesam na setalistu u sokobnji mislim pre par godina

Ali su bili bas klinci

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

longli, je l redovno pojebeš na tu klub-separe-vodkaredbul kombinaciju? ne mislim da tako izvedeš ribu koju već muvaš ili sa kojom si, nego ono, pokupiš neko zilje i odvučeš u separe?

Link to comment
Share on other sites

Ne ide to bas tako ivke. Ne mozes doci jednom ostaviti ~3-6k i kao odveo sam zilj kuci i prcao. I sledeci, i sledeci. Vise stvaras kao neku podlogu, sto te cesce vidjaju to si poznatiji. Ima tih koje daju odmah ali te su retke, a ima i onih koje se pred tobom prave fine kad cuju jos da imas i nesto u glavi sem novca. U svakom slucaju, ovo je nacin da se sprca zilj, ali nekad treba vise od jednog koraka. Ni one vise nisu naivne, zna i ona da svako moze imati sep, oce da te vidja cesce, oce da ode na kafu da vidi sta vozis i bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...