Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sad ne znam jesi ti ozbiljan il sam ja glup?:c

mislim ti sokovi sto se kupuju u mojoj knjizi = kokakola, zasladjeni, sa onim E-kurcima, to ne moze biti dobro pa da ga jebes :D

a posto izgleda da nepismeni zeli da vodi racuna sta pije, jedino sto je sigurno da je zdravo je cista voda, sveze cedjeni sokovi ili cajevi

mi smo uzeli taj aparat sto cedi sokove, i ako dobro iskombinujes 2-3 vrste voca ili povrca ( tipa narandza, kivi, sargarepa ) to ispadne ultimativni osvezavajuci napitak pun vitamina = win za organizam

Edited by rejven
Link to comment
Share on other sites

ja sad ne znam jesi ti ozbiljan il sam ja glup?:c

mislim ti sokovi sto se kupuju u mojoj knjizi = kokakola, zasladjeni, sa onim E-kurcima, to ne moze biti dobro pa da ga jebes :D

a posto izgleda da nepismeni zeli da vodi racuna sta pije, jedino sto je sigurno da je zdravo je cista voda, sveze cedjeni sokovi ili cajevi

mi smo uzeli taj aparat sto cedi sokove, i ako dobro iskombinujes 2-3 vrste voca ili povrca ( tipa narandza, kivi, sargarepa ) to ispadne ultimativni osvezavajuci napitak pun vitamina = win za organizam

ne pricam za konkretan savet nego ovako:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kurcu ne valjaju, ko zna sta sad stavljaju u ove nove probiotike...pre kad uzmes 2 ona flonivina ne kenjas 3 dana, ovo je sad sve sranje

Ne znam, mene livpro prolazi od dva komada, možda treba da ispoštuješ ono da se ne uzima sa alkoholom ko što piše :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...