Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam na 10 minuta izasao, umalo se nisam srusio, prolazim izmedju zgrada, ne moze da se dise.

Je l' zna neko kol'ko kosta USB kabl za Sony Ericsson? Ne mogu nigde da nadjem disk sa drajverima za Infrared, a i lakse mi je preko tog kabla da prebacujem sa kompa na telefon, brze je mnogo.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na 10 minuta izasao, umalo se nisam srusio, prolazim izmedju zgrada, ne moze da se dise.

Je l' zna neko kol'ko kosta USB kabl za Sony Ericsson? Ne mogu nigde da nadjem disk sa drajverima za Infrared, a i lakse mi je preko tog kabla da prebacujem sa kompa na telefon, brze je mnogo.

dam ti ja moj kabl za kilo rakije!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto iskusio pecnicu lol

selio ortakinju sa jednog kraja grada na drugi, lol tonbe + sunce = phun! (ne, nisam)

al zato smo iskopali kilo rakije u starom stanu u frizideru, domaca ljuta iz pranjana! pozdrav dule!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

samo da javim da su u italiji besplatni wireless nepoznanica. Jedva se nakacih nekom buzzinessmannu. Pozdrav uz prosecco i prosciuto !

I to iz portoroza! dve smrti neprijateljima srbije

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pobedio sam dan, sad idem da se zasluženo prevrnem u vetkre i odgledam sve do sad izašle nove epizode Futurame.

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...