Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šta sve danas mlad čovek mora da radi da bi sprco :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Drugarica trazi sve moguce italijanske tradicionalne pesme, pa ako neko ima nekih 5-6 da navede, bilo bi super, moze i vise naravno :)

salvatore adamo - italiano

giovanni capurroo - solle mio

nek - laura non c'e

eros ramazzotti - un emozione per sempre

inter - pazza inter

HAE!

Link to comment
Share on other sites

Heidi roza gastarbajterla"

"Neznam kosi i odaklesi ali zato znam i poznajem Milana mnogo bolje od tebe i znam da radi Godisnje sigurno preko 100 Veselja i razne prosleve a ako se deslila neka greska Milan ce da uradi sve moguce da to dotera u red i da ispravi jer na jedno veselji se rade obicno preko 1000 slika i nemoguce da su sve upropascene. A sto se tice tvoje Tetke ako ona nece da je niko ne gleda u Grudi pa bre ona nek se obuce onda pristojno i problema nema, a ako je htela da svojim dekolteom dobije jeftinije slike onda se zafrknula a ako vece tetka stvarno tako dobro izgleda i ima dobre grudi garantujem ti da i ako je bacio neki pogled sto cisto sumnjam, alooo on je Fotograf nemora da gleda direkno jer se bolje vidi preko Aparata(moze da zuma) a budi sigurna da su je 80% Muskaraca na tom veselju isto gledali."

jel samo meni ovo smesno? :)

Link to comment
Share on other sites

^

in the other news danas bacam ovo govno od utege, rame mi jos po malo plavkasto i modro. sutra idem da s' nadjem s onom curom i drma me neka trema, ne znam sta mi je

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

posle 4 godine prvi put cu biti tu na rodjendanu 31vog avgusta najboljem ortaku. zhiveli sporaci sa havaja jer im treba 2 nedelje da izdaju papire!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

aleeeeeeeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Formica aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

vendetta426.jpg

Remember,remember the 5th of November,the gunpowder treason and plot.

I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...