Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.tracarenj...-iz-Srbije.html procitaj i komentare !

(ovo sam izguglo za 2 sekunde , vidim da je drugi forum , ako je reklama , brishite)

Menjic Marko said: spacer.gif

Pola sata kod njega je 30 e

064 9410024

Lik zivi na karaburmi, stara okretnica. Nece operaciju, jer ovako zaradjuje vise

Edited by Cela_

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

I, jel to ta Dzokeru?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja bi je karo, sad je zensko lol

kod jebanja, za razliku od ostalih stvari, treba razmisljati kurcem, a ne glavom, tako da bih "omg bila je lik bljak" razmisljanjima samo cinio medvedju uslugu mom kurcu kome bi bilo ekstra s njom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sasvim neplanirano otišao sa par drugara do Fidela, da odmorim malo od učenja i tamo sreo drugaricu sa faxa, pola ekipe iz kraja, drugarice iz Moskve... Odlično je zezanje bilo:)

Sutra ću, ako se probudim u kulturno vreme, skoknuti do Ade da se opustim još malo na žičari... Wakeboard nisam vozio, ima 2 godine:/

Link to comment
Share on other sites

kod jebanja, za razliku od ostalih stvari, treba razmisljati kurcem, a ne glavom, tako da bih "omg bila je lik bljak" razmisljanjima samo cinio medvedju uslugu mom kurcu kome bi bilo ekstra s njom:)

Po tvojoj logici Dule, recimo da postoji neki lik za koga pederi pričaju da toliko dobro puši kurac da padaš u trans dok ti ga blajva, ti bi mu dao da ti popuši, jer pobogu, tvom kurcu bi bilo ekstra kad ga taj lik uhvati na obradu? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Po tvojoj logici Dule, recimo da postoji neki lik za koga pederi pričaju da toliko dobro puši kurac da padaš u trans dok ti ga blajva, ti bi mu dao da ti popuši, jer pobogu, tvom kurcu bi bilo ekstra kad ga taj lik uhvati na obradu? :D

naravno brate, jos kad bi kreno da me bocka bradicom od tri dana po jajima!

nije to isto bre savke, onda mozemo da pricamo kako bi trebalo da jebemo koze jer su njihove picke gotivne isto ko ljudske ili da treba da se jebemo sa clanovima porodice jer se oni mozda do jaja jebu:) mislim, nije to bas tako, a ova riba iz price je riba skroz kolko sam ja shvatio.

ovo o cemu se prica je blize tripu da oces da lizes picku samo nevinim ribama jer u njihovim pickama nije bilo nikakvih kita. ako ti pusi lik, to je gej akt, a ako te ne privlace likovi, ne treba to da radis. to je realna prepreka, nisi gej, sta ce ti lik da ti pusi. ali riba koja je riba i to ekstra, bole me patka sto je bila lik, mislim, mozda je i glasala za seselja, to je samo majndfak i oblik sujeverja.

neces jesti kolace koji su ruzni samo zato sto je to hrana. ali reci mi, da li ces jesti kolace koji su do jaja, ali brate, prave ih u onoj poslasticarnici koju drzi onaj lik sto ti je bio profesor mate u srednjoj i dao ti je keca?

nisam mislio bukvalno na kurac valjda je toliko jasno, jer je kurcu per se verovatno do jaja ako ga guras u kilo govana jer su mekana i topla. ja realnih prepreka za jebanje ove ribe ne vidim, ne vidim kako bi cin seksa sa njom bio razlicit u slucajevima da je ranije bila lik i da nije. sada je gotivna riba i to je to.

barem moja dva centa, tako da ono, ako je budemo nekad svi zajedno savatali da je karamo dajte je meni!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

realna prepreka je što guraš kurac u ribu koja je bila lik i samim ti jednostavno ne može da se ponaša kao prava riba dok je karaš + ne oseća ništa dok je jebeš u tu fejk pičku što je tek fail.

valjda smo svi prerasli doba kada prcaš radi prcanja, sad treba da bude dobro, kapiraš valjda o čemu pričam.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

kakve veze ima to sto bi je ja karao sa tim sto ti ne bi? znam lika koji voli da se snowballuje, pa mu ne pricam da je to bezveze, to each his own...mislim, u celom postu sam se trudio da furam licni trip...

a to sto sam izdiskutovao savketu, to je zato sto je bukvalno shvatio sta sam hteo da kazem.

sto se tice prcanja radi prcanja i dobrog prcanja, kod mene su to dve kategorije i ne iskljucujem nijednu od njih:)

tako da ja nisam prerastao prcanje radi prcanja, gotivnije mi da jebem ribu koja ne zna da se jebe nego desanku:)

samim ti jednostavno ne može da se ponaša kao prava riba dok je karaš

ovo je interesantno glediste, ali otkud znam, nisam nikad jebo ribu koja je bila lik, tako da ne znam da li i kako bi se to manifestovalo...mozda si u pravu, ali opet mi to deluje malo previse perceptivno, mislim, da ti ona ne kaze da je bila lik ti bi izvalio da se cudno ponasa?

ja mislim da ne bi, a sa druge strane, kad bi znao da je bila lik, SVE bi ti bilo cudno, pa i ono sto nije, to ocu da kazem kad pricam o samosjebavanju. a dobra je picka, tako da nije bas prcanje radi prcanja:)

sa druge strane ja sam najperverznija osoba koju poznajem, tako da ono, gresim ako krecem da analiziram bilo sta polazeci od sebe [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ijaoooooooooooooooooooooooooo

kako dobro veceeeeeeeeeee

napio sam se jaaaako. Proveo se oooodlicno. Smuvao neku ribicu, koja ima potencijal za nesto vise od blejke na jedno vece, mada videcemo. I na kraju, mahali drugu na aerodromu. Sve u svemu, superkul vece, jedino sto je smor kad ispratis nekoga na aerodromu, skapiras kako ti zapravo nigde ne ides, i vracas se kuci...

;)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Apropo Jokerove price, evo, my 5 cents, vazno da je riba, ne mora da budu neke ekstra sise, dupe, vazno je da ima ok guzu, noge, mali kurcic, ja ne trazim vise!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ahaha editovo si:)

jebiga :)

mladi panduri su kraljevi!!!!! svaka vam dala carevi... al dok nisam skontao da su carevi srce mi je stalo bilo 10 puta sinoc :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ova priča oko dzokerove ribe je preivše usko povezana za sam pojam seksualnosti i vrlo je lične prirode pa je uzaludno diskutovati, vrtećemo se u krug. Jer ti kažeš Dule glava te sjebava, a zapravo sve je u glavi po ovom pitanju. Kao onaj mindfuck sa onim uber dupetom i nogama što se slika polako odzumira i pojavljuje se neki lik.

Proveo se oooodlicno. Smuvao neku ribicu, koja ima potencijal za nesto vise od blejke na jedno vece, mada videcemo. I na kraju, mahali drugu na aerodromu. Sve u svemu, superkul vece, jedino sto je smor kad ispratis nekoga na aerodromu, skapiras kako ti zapravo nigde ne ides, i vracas se kuci...

Ovaj leško i u najboljem provodu mora da nadje neki razlog da ode na topik tuge :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...