Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:c

jel zna neko di ima ovo da se kupi kod nas :D . rum je u pitanju :D

Prvo što mi pada na pamet gde bi proverio jeste ona prodavničica alkohola, tamo negde ispod Taša ka 27. marta, zaboravio sam sad tačnu lokaciju, ali kontam da Beogradjani znaju na šta mislim.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pero, mislim da je Peja u potpunosti ovladao nashom formom, tako da moze da je koristi slobodno [8D]

samo fali da mu se izda sertifikat!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Uprocitao ovo i nije mi jasno ko im pise ove clanke :/

B92 Info Vesti Svet

Vrućine odnose živote u Japanu

21. avgust 2010. | 17:28 | Izvor: Tanjug Tokio -- Tropske vrućine pogodile su zapadni deo Japana, a 10 ljudi izgubilo je život u planinama i rekama širom zemlje zbog vrućine.

Temperatura je dostigla 38 stepeni u gradovima Kusu, Nakatsu i Munakata, a 35 u Osaki, Hirošimi, Hjogu i Kjotu.

Jedan 79-godišnji muškarac u Okazakiju pronađen je mrtav u spavaćoj sobi, a u bolnici je potvrđeno da je umro od toplotnog udara.

Dva čoveka udavila su se u reci Hokaido kada se njihov kanu prevrnuo, a tela još dva muškarca pronađena su u moru između prefektura Oita i Čiba, javila je agencija Kjodo.

Jedan 83-godišnji muškarac, koji je pecao u reci Hokaido, pronađen je mrtav sa neobičnim spoljašnjim ranama, saopštila je policija.

U planinama prefekture Nagano dva muškarca su poginula, a jedan je povređen u tri odvojena incidenta. Pretpostavlja se da su pali, ili se okliznuli.

U jednoj oblasti za kampovanje u prefekturi Jamanaši jednogodišnji dečak iz Tokija poginuo je kada ga je pregazio automobil koji je vozila 38-godišnja žena iz Jokohame.

Jedan 66-godišnji muškarac je pao i zadobio povrede glave na jednoj planini u prefekturi Jamagata, dok je petoro ljudi povređeno.

Jedan 28-godišnji mladić nestao je pošto je navodno potonuo u reci u prefekturi Kanagava, navela je japanska agencija.

ljudi se prevrcu u camcima,padaju sa planina, dave se u rekama i bivaju pregazeni kolima zbog VRUCINE!!11 trebali su da ubace i nekoliko ubistava koja su se dogodila prethodnih dana, logic fail.

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Dokurca, pa kako sad da dođem do Minhena :c

Po kontrolom je sve sada, odgovorni radnici za gužvu su na preispitivanju svog radnog mesta i dodatnog rada na izgradnji puteva po državi.

Kao izvinjenje vaše prenoćište je plaćeno, devojke za zabavu i pripremljen amfetamin za konzumaciju.

I do not see why man should not be just as cruel as nature.

Link to comment
Share on other sites

Auuuuu...

koji haos.... ne pamtim kad sam toliko pao na dupe i kad sam toliko umro od smeha u poslednjih xyz nedelja.

Prica kaze sledece. U poslednje vreme radim malo na recepciji par smena nedelji dok su koleginice na godisnjim odmorima.

I sad, ulazi mi pre sat vremena riba u hotel, kurva, da ne poverujes kakva je... sve one klinke sa chata mogu da joj se sagnu, nisu joj do kolena koliko je doooobraaaa, znaci ja i kolega vilice do poda.

Odlazi u sobu kod lika koji je zvao, a ortak od tog lika sedi u basti i pije pice.

Riba izlazi posle 10 minuta, uzima licnu kartu i odlazi.

Dolazi ortak od tog lika na recepciju i umire od smeha i pita da li je ta riba ostavila licnu kartu. Ja kazem da jeste.

Uglavnom ispostavi se da taj njegov ortak koji je bio sa njom da je krenuo sa njom, krenula da mu pljaga, i kad je skinuo video oziljak od operacije dole. Ispostavi se da je ta vrhunska riba do nedavno bila lik. AAAAAAAAAHAHAHHAHAHAHHAAHAHHAHAHHAHA

hvala BOGU sto je nisam iscimao za broj a malo mi je falilo... haos haos haos haos haos haos... :D :D :D :D

a taj lik sto je bio iscimao sto posto se sad pere sa onom metalnom cetkom ahhahahahhahahha

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Po kontrolom je sve sada, odgovorni radnici za gužvu su na preispitivanju svog radnog mesta i dodatnog rada na izgradnji puteva po državi.

Kao izvinjenje vaše prenoćište je plaćeno, devojke za zabavu i pripremljen amfetamin za konzumaciju.

ahaha, koji je car sad u pitanju:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ceo Beograd zna za ''tu'' kurvu sa Karaburme , bila je cak na onoj farmi ,pa su je pljuvali kasnije . video sam je uzivo , bukvalno je hodala u nekoj bluzi ulicom gde se vidi pola bulje i cela ulica se okretala za njom iako svi znaju da je trandza.Tolko brutalno izgleda , dvoumio bi se da je jebem

ako pricamo o istoj , naravno :)

Edited by Cela_

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...