Jump to content

StarCraft 2 Wings of Liberty - kampanja


Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne sjebe se ništa, odradio sam. Posle se samo dobije odgovarajući sinematik za taj storyarc (gleda se kao i ostali, iz arhive), novčana nagrada se ne dobija (što je logično), ali se dobiju research poeni (što je malo glupo), tj, dobija se keš za njih pošto sam već odradio i zerg i protoss research.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam potpuno uživao dok sam igrao na hard celu kapanju, i pitao sam se "da li ovo ima kraja uopšte?". A sad kad sam je završio... nekako mi brzo proletelo :)

Poslednja misija mi je nekako ne-inovativna, ali svo ostale su po meni super, svaka misija ime neku foru, i ni jedna nije "prazna" u smislu "razvij bazu i uništi protivnika". Jeidno što su izostavili jeste igranje sa zergovima, a i nem aonih misija sa više zaraćenih frakcija.

Mada dobro, tu su ačivmenti da ne bude dosadno :)

Link to comment
Share on other sites

zavrsih i ja kampanju konacno, HELL FUCKING YEAH! :D

ss1076.jpg

need medical attention!

kad mi se slegnu utisci malo cu da opljunem po blizzardu:)

ovo fan art ili blizardovo ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam na njihovom sajtu naleteo na sliku, verovatno je fan art

elem, da opljunem malo, spoilers ahead

u principu mi se svidela igra, ne mogu da kazem da nije...zanemaricu sva sranja oko bneta i ostale facebook-like gluposti koje su ubacili tipa achievemente i fokusirati se na pricu i kapmanju...sama prica nije losa, ali mislim da su je lose realizovali...sto rece neko sve suvise lici na neki holivudski blockbuster sa hepiendom...kec je imao mnogo mracniju atmosferu koja je vise odgovarala samoj prici...pohvalno je sto su ubacili neke sitnice iz keca (tipa rejnorovo "sounds fun" ili sarino "i'm counting on you")...ali sa druge strane vidi se da u nekim misijama nisu imali ideju pa su pokupili iz keca (tipa izdrzi napade zerga pola sata, ili kad treba da spases warfieldov sruseni battlecruiser)...ali dobro, ipak ima skoro 30 misija, ne moze bas svaka da bude potpuno originalna...ima tu jos nekih stvari, ne mogu da se setim sad...naravno svestan sam da bilo koja igra ne moze da se poredi sa igranjem sc1 kampanje prvi put, tako da su svi malo subjektivni...videcemo kako ce odraditi druge dva kampanje pre nego sto damo sud:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je dobar fazon sa misijama na Charu - krenuli smo na suicide mission, pa ili cemo svi da izginemo ili cemo nekako odvaliti Zergove artefaktom... Inache, ne bih rekao da je kampanja manje mrachna od one iz prvog dela, chak shtavishe, ova mi je bila mrachnija. Ono shto me je malo smorilo je to shto sam iz introa znao da Big guy radi za Mengska i bilo je pomalo smeshno shto Rejnor sumnja u Tosha, a njegov buddy je uvek OK.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

e jebiga dule, lepo smo napisali da ce biti spoilera, sorry...

btw, zavrsio sam sve misije, ukljucujuci i secret i one dve sto su opcione i stoji mi 26/26...a negde mi se cini da sam video da ima 29 misija...ili to ove 3 nije racunao u onih 26?

Imaš tri izbora tokom igre, to su ti te 3 misije do 29.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da si zbog sc2 zapostavio rakiju.

Ja mazim moju originalnu kutiju i dalje i necu da instaliram u inat!

Oce neki key za 7 sati free legalnog igranja? Hae!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa jebem mu misha stijo, lepo pise u naslovu topika da ima spojlera, sta citate koji kurac kad niste presli kampanju:)...ja nisam stavio spojler tag posto su pre mene vec sve rekli ljudi, tako da nema vise svrhe:)

nego, ne rekoste, koje je treca opciona misija, meni se cini da su bile samo dve?

btw, igore, pa koji si kurac onda uzimao original:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vi koji imate original, da li vam se ovo desava ? Tipa igram kampanju i odjednom samo kaze Achievments are disabled without any further notice. Ja WTF, iskljucim ukljucim igru isto, opet WTF. Dalje kada se logujem cekam nekih 30 sekundi da mi se pojavi ona slicica kliknem na enter opet cekam 30 sekundi i tek onda mogu da igram, i opet mi ispise achievments are disabled. Meni se ovo desava od podneva od danas, EU server ? A kampanja nije ni laka ni teska (igram na hard), pojedine misije nije lako preci, ostanes bez para i kuda onda, a ovi samo dolaze :).

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...