Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dolaze mi krajem nedelje sestre iz hrvatske, na sedam dana za vreme beer festa...koliko mi je kul sto dolaze opet posle par godina i sto su ovaj put obe punoletne, toliko sam se nadao da cu dobiti nedelju, dve bez cimanja, da mogu da se posvetim radu, bez nepotrebnih obaveza i troskova

E da nije bilo ove identicne price o tvojim sestrama iz HR da dolaze pre par godina ?

Kao da se secam da si pominjao tad to na forumu, i naravno svi smo trazili picz...

Link to comment
Share on other sites

Uh, kakav zabod juce na Keopsu :)

Inace, boli me i dalje zglob kad trcim, mislio sam da ce da prodje posle 3-4 dana...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Majko moja, jesu bezali ljudi??

Nista, cisto da znam, da upisem u beleznicu jos jedan propusten vikend zbog pelena i proliva. Ah kako cu mu to tek natrljavati na nos kad poraste :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Majko moja, jesu bezali ljudi??

Nista, cisto da znam, da upisem u beleznicu jos jedan propusten vikend zbog pelena i proliva. Ah kako cu mu to tek natrljavati na nos kad poraste :)

Bezali su i ljudi i konobari...posto je eskobarov saradnik pokusao da napravi nekoliko sala na njegov racun dok je isti bio u prisustvu :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ja vec jesam, to mi je zena.

@nemke...jao brate ne vredi, propala mi fora, hteo sam da kazem...ma blah ne vredi :) Hteli smo da te zezamo, ali sprecio si nas :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Možda su ih samo uslovili u fazonu, ako hoćete da i dalje prodajete svoje mleko Šabac, morate nama da ustupite i za Premia brend.

Btw, što se tiče mleka, ima neko mleko mislim da nije šabačko, isto čokoladno, jeftinije je i od premije a super je ukus.

Link to comment
Share on other sites

Premija je robna marka maksija.

Tj ja im isporucim jaja.

Oni ih prodaju u kutiji sa minimalizovanom ambalazom kao PREMIJA jaja (napisu na deklaraciji napravio igor).

Prednosti su da valjda maksi daje bolje uslove placanja i plasiranja kada nudi proizvode kao premija proizvode (KAO PREMIJA ROBNA MARKA BREEEND!) - verovatno u suprotnom i ne placa :) i to je i glavna prednost.

Sa druge strane lose je na duge staze jer mi nismo drustvo gde ce biti svesti o "remija brendu" i ostalim. Tj kad vidim da 400 gr premija griza kosta kao 200 gr drugog, ja ipak uzmem premia.

Kad budemo imali para kao na zapadu/istoku onda cemo moci reci "ma necu te premia farmerke za 10 eura, ocu one iz zare kao sto ima Daki za 120 eura", iako su sustinski oba sranja ista :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ili, Premia sa svojim cenama uništi distribuciju ostalih marki, potom sve u Maksiju bude Premia, a s obzirom da maltene nema drugih regularnih supermarketa a većini ljudi je daleko da klima do Rodića itd, tad mogu da kažu, "e sad ćemo da podignemo cene Premia robe na nivo cena pređašnjih marki pošto nam se može i svejedno će ljudi kupovati"

Tako da nisam baš sa 100% entuzijazma kupio to čokoladno :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...