Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema to veze sa frustracijom,ima veze sa tim kao da si onaj lik sto je video double rainbow,nisi bio na jebenom marsu,bio si u Beogradu jbt.I da,znam da se ti nisi odusevio ko ovaj gari,vec razocarao,ali poenta je jasna.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ovaj kali je car :)

A za boraniju, i ja prvi put cujem za istu sa zaprskom ... a ova sto sam jeo je vrh. Inace baba kad pravi, bas vodi racuna da nema one "konce" koje boranija ume da ima, i da bude onako tvrda. Ova je skroz mekana i ukusna :)

Link to comment
Share on other sites

KO NIJE NA EXITU CELAVA MU KEVAAAAAAAA

Oh wait

Poz coko HEEEEEEEE <3

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Wtf 7h niko još nije postovao.Dobro jutro danas idem na more finnaly \o/

Nisam spavao celu noć, najeo se lazanja i naloko vina

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

uh, ja imam traume od te boranije iz detinjstva

kao i vecina ljudi, onih koji ne "vole" boraniju

bio na rodjendanu, nisam spavao ni minut i tako :( sad cu neki film da pustim pa kad ispratim sestru na more idem na spavanjac, zivot je lep, leti!:D

Link to comment
Share on other sites

ovaj kali je car :)

A za boraniju, i ja prvi put cujem za istu sa zaprskom ... a ova sto sam jeo je vrh. Inace baba kad pravi, bas vodi racuna da nema one "konce" koje boranija ume da ima, i da bude onako tvrda. Ova je skroz mekana i ukusna :)

Cale moj je zove "konchita" :D

Boranija je car kad se lepo napravi...i ne ide zaprska u boraniju !!!!

Inace, nesto sam lepo raspolozen jutros...sunce sija, brzo stigao do posla...cak ni sutra ne radim....mora da ce se neko sranje danas desiti :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

night vision, kali, night, a ne x-ray

pa ne treba mi x-ray :) kad sam bio mali durbinom nocu se nista ne vidi :D da sam imao najt lepo bi se zabavljao :)ko jos u bloku stavlja zavese :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

jao,juce na fudbalu pobedili 4:3, ja dao odlucujuci gol glavom posle kornera, nesto slicno Puyol protiv Nemaca. Ja sam toliko srecan bio kad sam to uradio, poceo sam da se okrecem oko sebe, da trazim nekog da li je snimao (mislim, naravno da nije), i onda sam 2minuta trcao oko terena kao blesav. :D

Posle otisli kod ortaka, malo se nacirkali, i jedan drug pustio buvu da se ode na freestyler, kao njegova riba sa nekih 6-7 ortakinja. Naravno otisli, bilo skroz kul, ja uzmem broj jedne ribe, i 5minuta posle, pokvari mi se telefon. :D:D:D:D

Odoh sad u NS da blejkam na strandu i jedem IIIIIINDEX! \o/

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...