Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MightAndMagic6Box.jpg

ehhh.... čitah nešto na Penny Arcade o matoroj igri The Horde, pa se setih veličine kakva je bila 3DO, pa se setih Might and Magica...

kakva su to bila vremena, kolko su te igre (a pogotovu 6. i 7. deo) sabijale [:(]

domaći zadatak za ove današnje nazovi-RPG igre

suze mi idu... odoh na topic tuge

Stvarno šteta za 3DO, Might & Magic serijal je neprevaziđen. Ja sam prvo igrala osmicu, pa potom VI i VII (meni najbolji deo), i osim možda Morrowinda ni jedna druga frp/rpg igra nije mogla da im priđe.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Realno tacno se vidi da zbog manjka para zvali sve zhnj DJ-eve (barem sto se tog dela tice) umesto velikih super zvezda kao do sada sto su...

pare koje su dali za te fegolase su mogli da iskoriste za bukiranje par odličnih imena

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Realno tacno se vidi da zbog manjka para zvali sve zhnj DJ-eve (barem sto se tog dela tice) umesto velikih super zvezda kao do sada sto su...

sta pricas bre coko,koje nemanje para,nego pijanog engleza boli kurac sta slusha,a subotu ce da napuni david geta i to je to.Shiptari,jebo ih sistem i sve.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

А и онако у техно музици нема квалитета. Свако може туђу плочу пустити. Нема ту сад колко брзо и добро гуди жице ил пева у микрофон. Сва та техно музика је иста. Биће плоча и од тих "добрих" гарантујем.

Link to comment
Share on other sites

А и онако у техно музици нема квалитета. Свако може туђу плочу пустити. Нема ту сад колко брзо и добро гуди жице ил пева у микрофон. Сва та техно музика је иста. Биће плоча и од тих "добрих" гарантујем.

igumane svaka ti je zlatna!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

3+ za Nemce

Odigrah 3+ jedan tiket, drugi na Nemce, naravno puko' mi je tiket.Prestajem da igram kladionicu od danas!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...