Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nesto nisam bio u elementu da gledam, smorio me posle pet minuta:) probacu opet, al kad bas budem bio u fazonu gledanja filma (ko sto sam bio recimo sa valhalom pa sam doziveo petsto mentalno-spiritualnih orgazama svih pet gledanja) :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Imal neko linak za HD, greota da se animacija danas gleda u diviksu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

fenomenalno, svaka čast kali

jedina zamerka se odnosi na doktora - trebalo je da idu na to da su njegovi izbori izbori naučnika i čoveka racija, koji žrtvuje posadu zarad mnogo većeg dobra. ovako ispada sadista, uživajući u patnji posade, potpuno nepotrebno

na wikiju piše da ima više epizoda, ja sam našao samo jednu, jel to izašlo

Evo emaila od pre dve godine (kratki film je izašao pre skoro šest godina)

Dear Steam Brigadier,

Mark Shirrefs wrote two more scripts for the sequels to Jasper Morello, which went down well with SBS, BBC and other investors.

But regardless of the scripts, SBS has decided that they wont get behind the project, as it "wasn't a priority for the station".

To give you a snapshot of what you missed out on... willian Claude Belgon comes back a changed man, Jasper's wife Amelia has passed over, succumbed to plague, but her presence lingers and Claude's sister Wilhemnia Belgon has plans for her bother.

My animated feature film though, "The Aeronaut" is still in development with a script poised to be finished shortly.

stay tuned!

Anthony Lucas

Matori je stoprocentni naučnik bez altruističkih osećanja. Meni se čini da on ne uživa u celom tom procesu zato što je sadista, već što je prvi koji posmatra razvoj do sada neviđenog organizma.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja uživao u filmu,

Takodje, film je genijalan, prava umetnost. Ali što reče dulio, treba biti psihički pripremljen, pošto je film vrlo spor i razvučen, ali je zapravo prava lepota u tome, nešto kao u neprijatnoj tišini Bila Mareja u Broken Flowers :)

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Enter the Void

meni je ovo preveliki fejl od filma :D snimljen je skroz istripovano i ima brutalne efekte za koje sam tek kada sam izguglo 'making of' skontao da su cgi a ne prava stvar :D

ali je nekako prazan kad se pogleda koliko traje...mislim da je super za gledati u izmenjenom stanju svesti posto ima puno tripoznih scena, ali ovako je no-no :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

e jbg, baš sam mislio da ga odgledam, al' sad mi se više ne gleda :D

drugari, tron je govno, da vam uštedim pare.

mislim, nije mi žao što sam ga odgledao, jer je lepo stililizovan i kao celina je okej uklopljen sa pristojnim perfomansima od cele glumačke ekipe, no:

- priča je potpuno linearna i bez neke veće dinamike, da ne kažem dosadna

- svi elementi u filmu su slabo razrađeni i svi likovi su potpuno jednodimenzionalni (ironično za film koji se reklamira u 3d-u :D)

- akcije uopšte nema tol'ko puno, što mislim da bi dosta značilo za film ovakvog tipa

kao audio/vizuelni spektakl, ponovo, nije da je nešto ne znam šta, ali je ponovo sasvim fino urađeno, možda me je jedino smorilo što se na trenutke baš izvaljuje cgi na džef bridžisu. samih 3d efekata stvarno nema puno, tako da se slobodno opustite i sačekajte neki hd

trudim se da ne napljujem film previše jer mi je drago da sam ga pogledao u bioskopu, ali čisto da ljudi znaju sa čime imaju posla, i da ne pomisli neko da će da izgubi puno ako ga ne pogleda u 3d-u, jer neće :)

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

FRONTIERE(S)

frontieres1.jpg

Fin francuski slešer, na tragu originalnog Teksaškog Masakra Motornom Pilom, ali sa upola snage u izvedbi. Sve počinje nekako mlako i smarajuće, ali onda počne da biva sve krvavije, bizarnije i neprijatnije kako odmiče. Dodatni plus je nekakav nazi subplot koji je odlično implementiran u vidu poremećenog "oca" porodice koji i deluje kao autentični gestapo frik u penziji. Nije ni blizu challenging nalik Martyrsima i Insideu, ali kao klasičan krvoliptajući horor funkcioniše mnogo bolje od velike većine svojih američkih parnjaka.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah malocas Eastern Promises ponovo, fantastican film. Preporucite mi neki ruski film sa gangsterima a da nije neko izivljavanje sa nasiljem. Gledao sam Brat, nisam gledao drugi deo :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

pa da nije kvadratna:)

a ozbiljno, nemam pojma, jasno mi je za interaktivne stvari (igrice), ali film mora da bude linearan u principu jer je takav kakav je.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Možda je čovek mislio na to da nema obrta i da nije "kreativna".

Tipa, lik upada u tron svet, sreće lošeg i dobrog ćaleta, skapira da mora da se bori da oslobodi dobrog, u tome mu pomaže crna riba i u finalnom fajtu pobedi zlog ćaleta i oslobodi dobrog.

A kad ne bi bila linearna, onda bi mu recimo riba crna zabola nož u leđa pred kraj filma i ispostavila se za saradnicu zlog ćaleta.

Tako sam ja razumeo, plus nisam gledao film pa ovo što pišem nije spojler :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...