Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

morali su da razreše film nekako jbga. mene je smorilo kad se žena pojavila na konju, ali sam sam imao jedan od onih momenata kad se spontano nasmeješ jer sam zamislio kako joj lupa šamar i govori idi u kujnu kurvo

Ajde ona što se pojavila, nego što je sa sobom u juriš povela dečurliju na ponijima.

Link to comment
Share on other sites

TUCKER AND DALE VS EVIL

tuckeranddale.jpg

Sjajna "horor" komedija, ko je odgledao trejler zna šta da očekuje. Priča malo gubi na snazi u drugoj polovini filma, ali je to zanemarljivo s obzirom na samu postavku i fokus radnje. Glavni dembos glumac je odličan kao ne baš everyday hillbilly, Alan Tudik iz Fireflaja pametno gurnut malo u stranu kako ne bi odvlačio pažnju, glavna riba baš predobra (stalno se šetka sa golim stomakom, i zbog toga iz nekog razloga deluje kao da je cela gola), sve ostalo isto jako fino i zabavno skockano. Jedino sranje što sam gledao neki raspali workprint misleći da je dvd rip, pola efekata nedostaje, kod druge polovine se vide sajle i sranja, plus što su zvuk i još neke stvari isto falične.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih ni gledao da sam znao, al već bilo prošlo dosta od početka a zanimljiv mi film bio. Obavezno gledam i HD kad iziđe, a ovo mi bilo zanimljivo u neku ruku, jer vidiš kako se prave neki efekti i kakvi se trikovi koriste :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

127 hours... kakav film ... auh, tezak sokantan sjajan... svaka preporuka... ne znam sta bih dalje kuckao, jednostavno mora da se pogleda

robin hud - iskreno jeste sranje ako odes sa neutralnim stavom da ga gledas... ako ga gledas posle silne pljuvacine nikako ne moze da bude toliko los :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Get Low

get_low.jpg

sjajna drama o matorom ekscentriku iz Tenesija, koja je lako mogla da ispadne patetično govance, ali bil marej i robert duval su od ovoga napravili čisto zlato.

tempo filma je sporiji, ali ja se nisam ni na trenutak smorio usled odličnog scenarija i sjajne scenografije, te je tih ~100 min. proletelo.

preporuka

:-)

Link to comment
Share on other sites

The Idiots [1998]

129487234656116146s.jpeg

hmm, ja volim ovakve, "drugachije" filmove, da nisu radjene po nekom shablonu...

u pitanju je grupa odraslih ljudi koji izlaze u javnosti ponashaju se kao mentalno retardirani da bi videli reakcije ljudi oko sebe, po opisu mozhda deluje kao glupo, al meni se svideo shta znam, posebno zbog toga shto je interesantan stil snimanja, kao da je snimano kamkorderom...

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...