Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Haha, to :D

Nego gledam baš rivjuove seksa i grada 2 na imdb-u, otprilike sve su ih pisale žene koje su fanovi serije, i sve kukaju kako je film neviđeno govno i kako ih je bilo sramota tokom i nakon gledanja, uz temeljna obrazloženja. Još ima nade.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako tacno? Zato sto je serija kvalitetna, a film sranje? Ajte molim vas.

Enivej, da batalimo seks i govna, gledao sam nedavno na tvu odlican tim burtonov film

MV5BMTY5NDU2NTY2MF5BMl5BanBnXkFtZTYwNzUzMDg3._V1._SY314_CR16,0,214,314_.jpg

A story about a son trying to learn more about his dying father by reliving stories and myths his father told him about himself.

Director: Tim Burton

Writers: Daniel Wallace (novel), John August (screenplay)

Release Date: 9 January 2004 (USA)

Odlican film, odlicna prica skroz u burtonovom fazonu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

A brate, jedno je kad žene gledaju druge žene i tripuju da su emancipovane, al kad sve krenu da ih hejtuju kako se jednoj u filmu porodica izgubila u "moru ogrlica" a druga je preterana kurveština čak i za današnji pojam promiskuitetnosti, onda znaš kolko je sati :) Znači kao kad bi klincima koji se lože na "Rane" pustio film sa dizelašima nakon koga bi izašli i rekli "koji su ovo retardi je bo te :( ", e toliko su loši likovi u seksu i gradu 2 :)

Link to comment
Share on other sites

Kako tacno? Zato sto je serija kvalitetna, a film sranje? Ajte molim vas.

е да се сложим са Мохијем.

Секс и град може да се гледа као и брутално реална документарна серија о Великој куги, гулазима и власти Црвених Кмера. да се директно упознаш са Злом на Земљи. зато Пип, КАПА ДОЛЕ теби и на снази и на виспреној критици.

MV5BMTY5NDU2NTY2MF5BMl5BanBnXkFtZTYwNzUzMDg3._V1._SY314_CR16,0,214,314_.jpg

гледао сам овај филм, али нешто нерасположен и са прекидима, па нисам обухватио идеју, на жалост...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne mozes da ga gledas na preskok, moras da mu posvetis paznju. Odgledaj opet, vredi.

Slazemo se da je seks i grad govno, ali nista manje govno od selo gori, a baba se ceslja ... svako drustvo ima svoje izbljuvke, ali i svoje kvalitete.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

тај филм ми, Иване, није био толико добар... Унтерганг и Химел ибер Берлин су ми за класу-две бољи.

Ja mislim da sam gledao samo - http://www.imdb.com/title/tt1063669/ pa ako nisi, eto, meni je bilo kul.

обећава...

чезнем за европском кинематографијом...

:(

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

E odgledao sam i ja Das Weisse Band (White Ribbon), zaboravih. Dobar je, ali je hevi, ne znam šta ko očekuje.

A Welle je po uzoru na knjigu a koja je opet po uzoru na stvarni Third Wave eksperiment. Jeste slično kao Experiment, ali kao lajt motiv imaju različite događaje iz prošlosti koji su se zasnivali na istom tipu eksperimenta.

Link to comment
Share on other sites

Das boot obavezno, jedan od najboljih ww2 filmova

ааааааааа...

како ово да заборавим. уфуф...

ове остале нисам гледао.

nemci generalno prave teške filmove, uglavnom opsesije nasiljem, autoritarnošću i iskupljenjem. nekako se uklapa [:)]

trollface.gif

:D

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ako nekoga vec ne smaraju WW2 filmovi (mene ponekada da,ponekada ne) onda preporuchujem http://www.imdb.com/title/tt0426578/ . Pricha o Sofi Shol, chuvenoj chlanici pokreta Bela Ruzha

Ok je nemacka kinematografija, mada mi je francuska najjacha na kontinentu, pa onda spanska

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

white ribbon je sjajan, uz Propheta najbolji evropski film u zadnjih par godina..

odgledah Inception..zahvaljujuci Nolanu, ima nade za holivud. i upravo on je dokaz da se moze napraviti dobar film u americi koji nema prizvuk bede i komercijalnosti i ne pokusava se dopasti publici, vec se drzi svog sistema i svoje price..mislim, covek je ucinio da film bude ekstra iako glavnu ulogu glumi jedan tako antipatican covek kao Dikaprio..

pribojavao sam se kraja, ali bez razloga..ispunio je sva ocekivanja..onakav cliffhanger je bas pravi reziserski touch of class..jedina blaga mana je preveliko trajanje..vidi se da je hteo da prenese bas sve sto je napisao, a to je moglo biti i 20ak minuta krace..sve u svemu, veliko osvezenje i delo koje nolana potvrdjuje kao velikog rezisera..

Link to comment
Share on other sites

Sad ću da oživim skoro dva meseca staru priču o Joneses, ali:

... se slažem sa Boletom o kraju filma. Jednostavno, ceo film se razvija u nekoj crnoj atmosferi i ja sam očekivao neki potpuno bolestan kraj. I da je bio bolestan kraj, film bi mi bio strava. Ovako, sve ide u tom nekom crnilu, onda hepi end kao neka komedija ketrin higl i eštona kučera.

Link to comment
Share on other sites

Što, meni je kraj sasvim skladu sa light hearted atmosferom filma, puls što taj poslednji razgovor (kratak i efektan) između njih dvoje odlično pogađa suštinu i poruku cele priče.

Elem,

PIRANHA 3D (r5)

340x_piranha_01.jpg

Klasika, gufi-slešer koji sebe ne shvata ozbiljno, urađen u stilu sličnih filmova sa početka osamedesetih i namunjen skupljim specijalnim efektima koji ga jedini odvajaju od insant "klasika" iz Sci-fi channel produkcije. Nekakve preistorijske i zdravo nadrkane pirane anlišuju se u nekom jezeru i navale na gomilu raspojasne studentarije, sa policijom koja to pokušava da šatro spreči (why bother?). "Priča" i "likovi" su taman dovoljni da sve podseća da je u pitanju film, sa glavnim fokusom na sevanju sisa i dupeta u svakom drugom kadru i obilnim krvoliptajućim masakrom u poslednjoj trećini filma. Dotični je odlično odrađen, sa gomilom kvalitetnih praktičnih efekata (ima dosta i CGIja koji uglavnom deluje jadno, mada se stiče utisak da je to bila i namera), do tačke da pojedine scene gotovo da imaju baš hevi i uznemirujuću notu, pa deluje da bi sve mnogo bolje funkcionisalo da je u pitanju zapravo neki ozbiljan man vs nature horor. Pored krvavih scena, sledeći veliki plus su ženskinje koje su su krem dela krem ponude, gotovo da ti žao kad počnu ove pirane da ih proždiru, sve ostalo je tragikomično smešno (nekad je to valjda i bila namera - kamei Ričarda Drajfusa i Kristofera Lojda, a nekad deluje čudno da Ving Rajms i jedna Elizabet Šu moraju da tezgare po ovakvim filmovima).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

odgledah predatore konacno, ok je film, al nista posebno

naravno osim scene kad jakuza katanom jebe mame predatoru:)

to , to, bukvalno ceo film sam cekao to dok sam gledao sa ortacima, i kad je nasao katanu bio je onaj 'TOOOOOOOOOOOO' momenat, i onda kad se secka sa predatorom u travi kao pravi ronin :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...