Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa 2000 din platio 9 kazni.GSP ima kao neku promociju do 9 jula.Zvao da potvrdim kazu sve regulisano :D.Inace, jos malo pa godinu dana u ovoj Subotici.

Ne pratim politiku pa moram da pitam jel ima Vojvodina autonomiju i sl, znam da se pominjala vlada Vojvodine?Jer ako ima svoj budzet, onda ovde sisaju ne ovce nego mastodonte.

Link to comment
Share on other sites

Pa inace niko ziv ne placa, zato su to i uradili, kao, izlaze nam u susret shatro.

To ko kad ti stignu opomene za parking, pa kao su angazovali ADVOKATA jebote koji ce da nas TUZHI OMG ako ne platimo sve kazne

I onda kad to ne uspe shalju pismo u fazonu "dodjite da se dogovorimo kako da regulishemo zaduzenja, moze i na rate i jeftinije hihi samo svrnite do nas!"

Link to comment
Share on other sites

je-bote sto je tebi dobro :D

da popijem kafu na miru, pa do drugara da pokupim hrpu novina za neke kolaze za skrepbuk

tacno cu na ispitu da ga zapalim u znak revolta

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

je-bote sto je tebi dobro :D

jaoooo, kako si me izbaksuzirao. Rodjendan, klinci imaju 8-9 godina, ali bukvalno kao da su na nivou od 4 godine. Pazi kad smo radili neki kviz, devojcice pogresno odgovorile i njih 3 krenule da placu. Ja i koleginica ne znamo da li da se smejemo, ili i mi da se pridruzimo suzama. :D

Idem sad malo na bleju sa drustvom da izduvam od ovih imbecila...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rodjendan, klinci imaju 8-9 godina, ali bukvalno kao da su na nivou od 4 godine. Pazi kad smo radili neki kviz, devojcice pogresno odgovorile i njih 3 krenule da placu.

Sve su iste!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Smaraju me, vec danima, bivshi prijatelji iz srednje da se nadjemo za 10 godina mature. Kazem bivshi jer ako se nismo videli i culi 10 godina, a zivimo u istom gradu onda postoji razlog sto se ne druzimo pa cemu to vidjenje, ceremonije radi. kada im to kazem onda sam osobenjak i mrgud i jos stosta, a ja samo mrzim polovichne veze i licemernu kurtoaziju.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Smaraju me, vec danima, bivshi prijatelji iz srednje da se nadjemo za 10 godina mature. Kazem bivshi jer ako se nismo videli i culi 10 godina, a zivimo u istom gradu onda postoji razlog sto se ne druzimo pa cemu to vidjenje, ceremonije radi. kada im to kazem onda sam osobenjak i mrgud i jos stosta, a ja samo mrzim polovichne veze i licemernu kurtoaziju.

ja sam iz istog razloga propustio petogodisnjicu mature pre cirka nedelju dana, i rekao otvoreno da mi se ne bacaju pare na to kad imam apsolventsko vece dan posle sa boljim i prisnijim drugarima, i sad sam ja ispao crna ovca "koja ne ceni prave vrednosti" :/

ne vidjam se i ne cujem sa dobrim brojem "starih drugara" sa razlogom, ne odgovaramo jedni drugima i to je to. jedino mi malo zao zbog bivse razredne, koja je car i ne znam kad bih je video ponovo, ali ne baca mi se ovo malo para sto imam, i nije mi neki provod takvo coporativno blejanje u nekoj kafani sa njima celu noc, gde se default pattern ophodjenja prema bilo kome sastoji od 50% pretvaranja, 20% zacudjivanja i 30% odusevljavanja, i boli me kurac ako to nekom smeta

:-)

Link to comment
Share on other sites

pa, mislim da su u pravu, ako nemaju iskrenu zelju da vide staro drustvo, i doci ce cisto radi reda i praviti se da im je do jaja sto ih sve vide, bolje da ne idu

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma meni super da se vidim sa starom ekipom iz osnovne, mogu da baronisem da sam milioner-kauboj plus da gledam kako su ocvale nekad dobre ribe, ex gabori i dalje gabori jelte, a i ono, vidjamo se nikad pa i da se naroljam, vrh jebote.

Sto se srednje tice, tu se vec i vidjamo cesce, uvek se lepo iscaskamo.

Samo da dodam, vazno je i da je klopa vrh, jebo osnovnu skolu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...