Jump to content

vesti


dovlagsi

Recommended Posts

Saab danas objavio bankrot. :(

bilo je pitanje trenutka. nisu hteli da se prodaju kinezima i to je to. jedino me brine da ona dileja sutanovac ipak ne odluci da ipak kupi JAS-39 na lizing...

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Мени је рецимо ''мало превише'' за рестајлинг, личи ми више на претпрошли модел него на прошли. И то ми баш личи, поготово предњи фарови.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne,ne sad sam prekopao stare novine iz kutije,jeste kubang ,

Top speed ,broj 15/2003. sa rolsom fantomom na naslovnici :)

Silueta je vrlo slicna ovoj novijoj verziji,okacim sliku kad se vrati buraz sa normalnim mobilnim i usb kablom :D

EDIT : evo fotke,sry zbog loseg kvaliteta,nemam nista bolje trenutno na gajbi,a kasnije cu zaboraviti da stavim...

Hi2PS.jpg

Btw,evo ga u istom broju i kadilak sijel koncept koji si kacio pre par strana,tad je mnogo drugacije izgledao ...

wO4Ye.jpg

Edited by C Y N I C

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Laže televizor! Elem, 2k dindži je komplet prva pomoć+gratis prsluk u Ideji, malopre sam pazario jer sam skontao da ću teško da nađem povoljnije, a da se ne smaram više s tim. U svakom slučaju mislim da je idiotarija što dobijaš prsluk sad kad su ih svi već davno pokupovali, bolje da su mi dali jelkicu ili nešto zaista korisno, mislim kakvi su im to marketing stručnjaci! ;0

oni kod kojih je ostalo "milion" prsluka na stanju? :)

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi je ove godine Franfurt slab... Od novih stvari, izdvojio bih BMW "i" seriju, ovaj novi Kia GT, Citroenov Tubik ili kako se vec zove i Shkodin koncept novog jeftinog auta. "Jo-avto" izgleda do jaja, ali kako smo vec videli, na kraju ce da bude "meh" i da se raspada kao i sve ruske krntije. Audi je opet dosadan, VW takodje i josh gore poshto mora da bude loshiji od Audija, Mercedes uvek sa nekim shnj konceptom, Ford zasrao sa izgledom ove Fieste ST, da ne pricham o Focusu ST karavan!?, Pezo 508 RDX (ili kako tamo) izgleda kao da su ga pravili likovi sa Pinka, a debeli Masserati i josh jedan u nizu "jachi sam na 10 konja" Galjardoa su josh jedan dokaz da nemaju neshto ideja. Porshe je pokazao novi 911 koji se ipak malo razlikuje od prethodnog :)

Medjutim, najveci fail su Japanci - toliko losh dizajn u poslednje vreme, pogotovo Toyota, da je to neverovatno. I josh stari motori. Jedino malo popravlja utisak Mazda, ali opet unutrashnjost ove CX-5 izgleda kao vesele 90-e...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...