Jump to content

vesti


dovlagsi

Recommended Posts

Ali mi nije baš jasna logika ovoga A3 sedan. Mislim A4 je recimo 5cm duži od Jette za 2011. godinu. A Jetta je Golf sedan. Po toj logici bi A4 bio A3 sedan, čemu onda A3 u sedan varijanti? Da ne pominjem to što su svi isti :)

jedna rech - Amerika

a3 se tamo loshe prodaje jer nije dovoljno drugachiji od golfa/dzete koja postoji i u sedan verziji koja je i dalje mnogo trazenija od hecbeka

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Evo malo prodajnih rezultata i market-sera u Evropi:

big_Mercatoeuropeodellautoottobre2010_02.jpg

big_Mercatoeuropeodellautoottobre2010_03.jpg

inace:

- u luxemburgu se registruje vise novih automobila nego u bugarskoj, estoniji, letoniji i litvaniji zajedno. :)

- u srbiji se proda vise automobila nego u bugarskoj (EU teritorija), i to skoro za duplo!

- u srbiji se proda otprilike 100 puta manje automobila nego u Nemackoj

- lider prodaje kod nas je Fiat, sa tri puta vise prodatih automobila od drugoplasirane Dacije

- u oktobru mesecu je prodato tri puta vise Porsea nego Micubisija :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

kada sam video ovaj Jeep istripovao sam se da je Suzuki izbacio neku novu verziju Vitare sa nekom restilizovanom maskom Jimnija, a onda sam skontao da je to Jeep koji me asocira na Vitaru.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Toyota RAV4 EV

00-toyota-rav4-ev.jpg

Ovo bi trebalo da se pojavi 2012. godine, po najavama treba da ima isti kapacitet prostora i prtljažnika kao i standardna verzija, a pokreće ga Tesla motor.

Inače interesantno, a ja nisam to znao do sada, jeste da da je ovo druga generacija Toyote RAV4 EV. Prva generacija se pojavila još 1997. godine i prodavana je firmama kroz lizing, prodato je oko 1400 primeraka od kojih je još uvek oko 700 u upotrebi, mada model nikada nije postigao takvu popularnost kao recimo Prius.

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Baš sam to hteo da kažem, ovaj zwerko postade najveći ambasador elektro pogona :)

btw, ova rava i nije toliko loša vizuelno, za jednu tojotu.

Mora neko i za planetu zemlju da se bori :)) Meni je RAV4 u poslednjoj iteraciji generalno ružan, ovo i nije tako loše...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...