Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo sam rekao da ce nemci da naguze argentince I JAKO MI JE DRAGO STO SU IH PONIZILI ZBOG SVIH KOJI VOLE TIMOVE SASTAVLJENE OD ZVEZDA KOJE JEBENO HOCE DA UTERAJU LOPTU U GOL! E pa Klose i kompanija su im objasnili kako se lopta uteruje u gol... 4 puta! OLOLOLOLOLOLO Nemci su Srbi samo sto nisu svesni toga! :)

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

ja ne verujem sta im uradise..svajnstajger sabio, ozil standardno pokidao i od svega toga profitira usrani poljak koji nije dao 5 golova cele sezone..jebem ti stvarno ove nemce uvek su dobri..

Ali kad sinoc Princ nije prosao srce mi se cepa..nadam se da ce da predje u neki omiljen dojaja klub da ga bodrim! naprimer cenim da je everton neka fina mera za njega..

Link to comment
Share on other sites

hm, mesaju se pojmovi koje moram da rasclanim, i to apsolutno nema veze sa mojim misljenjem vec je tako i to se ne moze iskriviti:

-to sto je nesto regulisano sankcijom i prekrsajem, ne znaci da vise nije nemoralno. jel znate bre vi sta su pisana pravila, a sta je moral? mislim, ovo stvarno nije za diskusiju, svidjalo se to meni/vama ili ne.

-da li je nemoralan potez sankcionisan ili ne, da li je ucinjen javno ili tajno, NEMA NIKAKVE VEZE SA TIM STO JE TAJ POTEZ PEDERSKI. DA NIJE PEDERSKI, NE BI NI BIO SANKCIONISAN, THEREFORE MOGAO BI DA SE RADI JAVNO BEZ STRAHA OD SANKCIJE. to je valjda jasno.

sta god sta god, ali ovo gore stoji i to nisam ja smislio, ko se ne slaze, on jednostavno porice elementarnu logiku. znate me i znate da NIKADA nisam nista pricao bez neke rezerve i uvek dopustao da nisam u pravu, uvek. ali ovo jednostavno nema veze sa mojim ili necijim drugim stavovima. i da, da je zigic uradio to isto psovo bi mu sve po spisku, opet brkate pojmove, to sto bih ja mozda bio srecan sto su nasi prosli NE BRISE TO STO BI ZIGIC ISPAO PICKA.

i da, basketasi su picke kad prave nameran faul, to sto svako to radi ne znaci da je okej. nisam ni ja uvek okej lik, ali ne pravdam svoje gej poteze ako su gej.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ah, pa nisam bio tu, a ovo me je stvarno zacudilo i iznenadilo i razocaralo sto sam procitao u par postova - ne zato sto se ljudi ne slazu sa mnom, to je sekundarno, eto kako sam lepo pricao sa revom i ostalima, nego sto se brkaju objektivno ustanovljeni pojmovi i to opstaje par strana. jebiga, osecam se prevarenim, dzabe blejim na forumu otprilike.

sto se tice mesija, da, dotakao je, onda cim je miler dotakao, mesi je zustro podigao rucicu ne bi li ukazao na tu cinjenicu. i da, i to je pickinski. i da, nek ne ostane nijedan profesionalni fudbaler koji nije picka, to nece promeniti fundamentalna merila za pickizam:)

al dobro, dosta o tome, nemci kraljevi, tako se igra protiv zvezda i zvezdica, zelim im puno srece:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jaoo kako ste dosadni... 120 minuta se igrala utakmica, zamislite koliko su oni psihicki i fizicki bili izmoreni, lopta je isla ka golu a on (em je napadac) je udario rukama...ja ne znam ko ne bi tako reagovao ali stvarno. Uostalom jako je glupo reci da ste sigurni da to ne bi uradili jer to nije moguce!

Da, Mesi je udario prvi rukom a sekund nakon toga Miler, smarac

Bas me zanima sta ce oktopus reci za Spaniju - Nemacku

Mislim da je najbolje za njega da se u ovom trenutku povuce :))

Link to comment
Share on other sites

nemci su masinerija koja iz sansi koje su tri puta grdje od svih nasih protiv australije daju gol uvek:) tako da mislim da nece zakazati. sto se holandije tice, to vec ne znam, ako bude nemacka - holandija. holland is the new italy tako da je sve moguce sto se mene tice.

Uostalom jako je glupo reci da ste sigurni da to ne bi uradili jer to nije moguce!

brate, ali jesam siguran:) kako ne kapiras, nemam taj mentalni sklop, znam da ne bih to uradio, jednostavno nemam taj deo u mozgu koji radi takve stvari, zaradjivao za leba od fudbala ili ne. verovatno zato i ne zaradjujem leba od fudbala, al to je druga prica:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...