Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svabe objasnjavaju sta je fudbal? Pa imali su oni sansu (kad je Miler dao gol) i sto je Klose promasio... ostalo u znaku Argentine (da ne pricam o posedu lopte, koji je bar 60% u korist Argentine)... Sve je na njima. Mislim da Maradona nece znati sta da kaze ili da postavi igru kao pravi strucnjak... nadam se da ce proci gauchosi.

Coa023

Link to comment
Share on other sites

Nisam navijao Urugvajce, ali po meni Suarez nije negativac, to je bio logican potez i ja bih tako uradio u toj sitaciji :)

jbg da je Gijan dao gol mi sad ne bismo imali ovu diskusiju :S

Suarez je isao na to da je bolje da dobije crveni na kraju tekme i da dosude penal, nego da prime gol; nepravda bi bila da to njegovo igranje rukom nije dosudjeno .

Velika je razlika izmedju Suarezovog i Anrijevog/Fabijanovog poteza, jer su ovo drugo sudijski propusti (mislim danas niko ne prica o potezu Skolsa protiv Zenita,kad je rukom dao gol,medjutim sudija nije priznao gol i iskljucio je igraca ; da sudija nije video svi bismo mi pricali i danas o tome)

Inace razumem Dulia, Stinga i Peju, ovo mu dodje kao diranje lopte u silaznoj putanji u kosarci ili vadjenje lopte iz kosa, tada se priznaje kos, a ne sudi slobodno bacanje (mada razlika je sto bi se ovo u basketu moglo zloupotrebljavati svaki put, ako se ne bi kaznjavalo) :)

sneijder_o_globo_ss11.jpg

malo vise kasnim s postom :P

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

Svabe objasnjavaju sta je fudbal? Pa imali su oni sansu (kad je Miler dao gol) i sto je Klose promasio... ostalo u znaku Argentine (da ne pricam o posedu lopte, koji je bar 60% u korist Argentine)... Sve je na njima. Mislim da Maradona nece znati sta da kaze ili da postavi igru kao pravi strucnjak... nadam se da ce proci gauchosi.

Koju si ti utakmicu gledao, ja sve sto sam video je nemoc Argentine da uradi bilo sta, imali su par suteva, i to pri kraju poluvremena, kada su bili bolji.

Link to comment
Share on other sites

Svabe objasnjavaju sta je fudbal? Pa imali su oni sansu (kad je Miler dao gol) i sto je Klose promasio... ostalo u znaku Argentine (da ne pricam o posedu lopte, koji je bar 60% u korist Argentine)... Sve je na njima. Mislim da Maradona nece znati sta da kaze ili da postavi igru kao pravi strucnjak... nadam se da ce proci gauchosi.

rofl sine,

ako ostane ovako do 70-80 min, argentinci krecu napred, popice jos par golova iz kontri kao i englezi,

jao jao jedva cekam

kamün sväbe

Link to comment
Share on other sites

POZ

AE PALI ;d

---------------------------------------------------

KAKO SR NERVIRA,M EEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 NERVUINI SLOM

Coa023

Link to comment
Share on other sites

Kakvo trpanje, prosto Nemci ne muljaju tu levo desno, konkretni napadi, jaki igraci, trce ko ludi. Argentina mulja po sredini pet sati, mesi se vrati do svog gola po loptu, predje dvojicu, proigra jednog, a taj usere ili vrati, pa sve jovo nanovo :) Tevez misli da kad krene unapred da ce nemci da ga puste da prodje, a brzi su a i jaki u duelima lolz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...