Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

mnogo tl;dr-va, procitao sam prvih par i slazem se sa dulijom. mendzi i rev pokeraske picke i kvarnjaci mogu da ga duvaju!

to sto je suarez uradio je krajnje pederski i to nema veze sa tim 'sto su pravila jasna' i sto je ispalo tako kako je ispalo. postoje i neka druga pravila, momci, a ne samo ona zapisana :)

i ne mogu da verujem da na fifinom sajtu u highlightsima meca nema svih penala, nego samo 2. koji retardi

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stvarno vas ne razumem. mislim, vas koji ne opravdavate taj potez koji je ceo svet video, cak i sudija ovaj put.

par primera se provuklo kroz par gornjih postova, dodacu samo i poslednji igrac u odbrani koji pravi faul u gol sansi, namerno sapletanje golmana u situaciji jedan na jedan sa protivnickim napadacem. ma ima milion primera i sve je to u samoj drazi fudbalske igre. dobro, to mozda neko ne moze da shvati, neko ko ne igra fudbal i tako to, ko ne prati, ali me cudi da to cujem od vas.

pejo, keve ti, idi komentarisi kako je bh uzeo botl i krenuo mid

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Postoje pravila, a postoji moral. Moral je samo jedan, pravila mogu da se iskrivljuju. Peja legenda [:D].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Lol, pa po toj "moral-nemoral" logici, nemoralno je i da u košarci igrači odugovlače sa napadom kada im to odgovara, a tek što su pičke kad namerno fauliraju protivničkog igrača i idu na razrešenje utakmice slobodnim bacanjima, pa ja mislim da to stvarno nema smisla.

Extra je slika, btw.

ept_sports_sow_experts-970501297-1278105904.jpg?ymw0.YDDZwQDBKdS

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Lol, pa po toj "moral-nemoral" logici, nemoralno je i da u košarci igrači odugovlače sa napadom kada im to odgovara, a tek što su pičke kad namerno fauliraju protivničkog igrača i idu na razrešenje utakmice slobodnim bacanjima, pa ja mislim da to stvarno nema smisla.

Extra je slika, btw.

ept_sports_sow_experts-970501297-1278105904.jpg?ymw0.YDDZwQDBKdS

u kosarci imas 24 sekunde :) znaci dodeljene su ti u startu :) imas pravo na svih 24 :) da li ces da sutnes posle 5 sekundi ili 24 :) to je tvoja stvar i tu nema nemorala :)

da si rekao simuliranje faulova to je ok :)

ne treba biti toliko ostrašćen

stavite se u poziciju da je srbija igrala, i da je pantelić igrao rukom npr, pa da smo prošli. pa ovde bi mu napravili spomenik i stavili na sred terazija

i to je nemoralno :) i pickenzi naravno :) sad da li ce neko biti objektivan ili ne je druga stvar :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ali gde je tu čojstvo i junaštvo, što ne idu odma na koš, nego taktiziraju. Ovo je isto to, taktiziranje. Ne sme da se primi gol, pa ne sme, i potpuno je legitimno to što je uradio, niko se nije posle toga bunio, ni jedni ni drugi. Šta, pa nisu gomila đentlmena koja se skupila da opika fudbal, izrukuje se posle i ode na čaj negde, veliki su ulozi i svaki normalan igrač bi uradio isto.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

To je ta generacija "cilj opravdava sredstvo".

Naravno da bi za Pantelica rekao da je cigan isto kao i za Suareza. Isto sam rekao i za Zigica kada je simulirao penal protiv Francuske.

ono sto nije "moralno" je regulisano pravilima i to je to

Iz ove recenice se pokazuje elementarno neznanje o tome shta je Moral a shta su Pravila igre (ili pravila bilo cega), koja je razlika i kakav je odnos izmedju ta dva pojma.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Pa nije nikog ubio/osakatio ili igrao rukom pa se pravio lud da nije, preterujete i izjednačujete stvari koje ne mogu da se porede.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, pricamo o Urugvajskim ciganima, onima koji su nam oteli titulu prvaka sveta, na prvom mundijalu ikada. Kada je neki urugvajac promasio gol, pandur iza gola mu je vratio loptu i tako su nam dali 1. gol. Naravno, tada nije bilo kamera.

Sto se ovoga tice, iako je krajnje nemoralno i ganferski, mislim da bih i ja uradio isto. Iskreno.

Link to comment
Share on other sites

meni je suarez ispao car nad carevima.

u urugvaju ga slave kao boga, dok ga u sustini ceo svet mrzi.

car.

sve je to u duhu sporta, dulio, opusti se

ochigledno se nasha shvatanja fudbala razlikuju, ali meni je suarezov potez vrhunac genijalnosti. pravila su jasna, namerno igranje rukom u kaznenom = crveni karton i penal, nema tu nishta sportsko ili nesportsko, najracionalniji potez koji igrach u toj situaciji mozhe da napravi. kao shto kazhe mendzi, kad bi krenuli tom logikom onda bi i sprechavanje igracha faulom da postigne gol bilo jajarsko, pravljenje "pametnog" faula da se omete protivnichka kontra i josh milion drugih situacija, a ako vam to smeta onda prestanite da gledate fudbal. pritom moram da naglasim da je u toj situaciji bio ofsajd, te da je on trebao biti dosudjen a ne da suarez za dzabe dobije crveni. tragedija bi tek bila da je urugvaj iz te situacije primio gol. ono shto je meni jajarski je npr kad henry doda choveku rukom loptu da ovaj postigne gol i pravi se da nije, kad sudija pita luisa fabijana jel igrao rukom a on kazhe nisam, kao i kad neko grubo startuje sa namerom da povredi protivnika. ovo danas nije bilo jajarski, to je bila chista genijalnost, majstorija ravna evrogolu i jedna od stvari koja chini fudbal najboljom igra na svetu.

p.s. dajem levo jaje da ce se gruja slozhiti samnom

mendzi,stija i rev moji drugari!

Zhao mi je Gijana jer je on najveci mali car u Gani i nikog vishe!Pricate o nekom vitestvu kurhcine palchine,a ne postoji sport u kojem se nagradjuje ofanziva!!!U fudbalu,hokeju,basketu,rukometu,svuda pobedjuje tim koji se brani najbolje kao pichketina,a ne onaj koji igra najleprsaviju igru!JEBES TAJ DUR SISTEM KOJI GANA IGRA,NIJE TREBALO NI IZ GRUPE DA IZADJU,JEBO VAS FUDBAL!I o kom ti udaranju pricas Dulio na mechu Holandija-Brazil?Koliko ja znam,Van bomel nije ceo tim,a jedino je van bomel dzukela u tom timu,zaista ne vidim po chemu su Holandjani odvratni,mislim delujes mi sad ko Robinjo i Dani Alvesh,ovaj saseche Robena ko majmuna i kao njih dvojica mu sad jebu mamu zato sto je pao,pa care,nemoj da napravis faul i nece pasti,Holandjani su retki carevi na ovom prvenstvu.A kao Urugvaj ciganija, a Gana molim vas nije,Muntari pravi faul nad covekom kod aut linije i kao SLUCAJNO ga udara desnom nogom po glavi,ma dajte jebote,cigani su i jedni i drugi.

Ja bih u stilu najveceg golmana ikad isto ucinio,ali ajde ne radi se ovde o tome,radi se o tome da njega ne treba porediti sa vec pomenutim Anrijem ili Luis Fabijanom ili otkud znam.I zasto ga ne treba sankcionisati jache,dobice dve tekme i to je najpostenije.Covek je ucinio sve da da naciji shansu,i ta shansa je iskorishtena.Suarez je jedan mali car carski!

Jebiga,bio sam mrtav pijan juche da se preplicem sa vama i sad kasnim zesce,ali jebiga :>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, pricamo o Urugvajskim ciganima, onima koji su nam oteli titulu prvaka sveta, na prvom mundijalu ikada. Kada je neki urugvajac promasio gol, pandur iza gola mu je vratio loptu i tako su nam dali 1. gol. Naravno, tada nije bilo kamera.

cuo sam za tu pricu, dal je moguce da je stvarno bilo tako...btw, mi smo tad poveli 1-0 valjda, al su nam posle dali 5 komada:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pička si ako si nekako zakamuflirao svoj jad, i nisi kažnjen

prvo, on je otvoreno to uradio, nije ko pičketina materaci psovo arapsku sestru zidanu da bi ovaj popio karton. drugo, takođe bitno, kažnjen je i on i tim za njegov prekršaj, tako da je gana kompenzovana za to njegovo igranje rukom

ja sam vrlo osetljiv inače po tom pitanju, ovo mi nije pičkinski, ne znam kako da vam objasnim

pa i maradona je otvoreno to uradio :) da sudija nije video da li bi iko od njih priznao penal :D ne bi jer je necovek !:D UA !:) i kad bi se postovala pravila fudbala svaku tekmu bi bilo po 3 crvena :D mislim sta pljunes igraca i dobijes crveni ? pa nema veceg ponizenja od pljuvanja to je odma 6 meseci ne igranja i cao :) a ne dobijes crveni :) u je :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...