Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

znaci istina je da se pobio sa pantelom?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vlada stojkovic je imao dve intervencije koje su isle metar dva pored gola i on je to odbranio,to je pored penala bilo sve od njega na ovom mondijalu.Niko ga nije istestirao kako valja tako da o kom vrhunskom branjenju prichamo,vrlo brzo ce svi da se sprdaju sa njim.

svrca kejhil se nadavao golova glavom u premijer ligi koliko hoces,tako da te priche svrca,patuljak,batalite sa strane.

ti kada napises, ja samo mogu da se poptisem ispod... ja tu nista ne bih menjao... :*

Link to comment
Share on other sites

ja sam prvi za pljuvanje (fudbalske) reprezentacije po defaultu, ali za ovu tekmu ne mogu da im serem, a to je mozda prva tekma u poslednjih petnaestak godina za koju to mogu da kazem, pa vi recite da sam lud, jebiga, lud sam. retardirani su bili protiv gane, veceras nisu in my book i prvi put u zivotu mi ih je zao, a nisam u fazonu da ih nabadam.

sto se vidica tice, ja sam zadovoljan, gotovo svaku intervenciju u odbrani je on odradio.

QFT 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Vidić i Pantelić su se počikali, umalo je došlo do tuče, ali su ih razdvojili

brate kad igras fudbal pobijes se najboljim drugom, tako da .. nije mi to nesto zabrinjavajuce

a kezman je isao svima na kurac sa svojom prepotentnoscu (+ sto je igrao ko pantela u kvalifikacijama), tako da good riddance

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sto se vidica tice, ja sam zadovoljan, gotovo svaku intervenciju u odbrani je on odradio.

Osim sto ga je Cahil nadskocio i pustio onog nesretnika da sutira sa 25m i sto je napravio (lol)penal.Ko nece da igra ne mora,ima ko hoce.Ako je neko gledao engleska-slovenija i video ono bacanje Terija sve mu je jasno.

Link to comment
Share on other sites

daleko smo ispred i nekih ekipa koje su prosle ali dobro sta je tu je.francuzi i italijani mrtva trka za najjadniju ekipu prvenstva.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

@Kali

vl4bk.jpg

pronadji razliku :)

i nemoj da mislis da ja sad pljujem Vidica, samo mislim da nije dao svoj max

ne znam ko je jadniji FRA ili ITA

Los je taj primer. On se samo sklonio da nebi skrenuo loptu sto bi uradio svaki normalan stoper. Jeste bio los u ove 3 utakmice kao i Ivanovic ali nije nas odbrana kostala ispadanja nego promaseni ziceri. Po prvi put u zivotu ne krivim nikog za ispadanje, mislim da su svi dali koliko su mogli. Jednostavno nemamo kvalitetnog napadaca i tu ne mozemo nista da uradimo.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...