Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

nekako sto se fudbala tice, nasa raja je najotrovnija i najfatalisticnija, il izlaze na ulice kad pobedimo sakate nemce (ko da smo osvojili ne svetsko, nego intergalakticko prvenstvo) ili oce da kolju i vesaju na terazijama kad izgubimo:) nema izmedju. interesantno mi je to jer recimo, kad se takve stvari desavaju u kosarci, fatalizam je na znatno manjem nivou, iako smo u kosarci bolji sto puta nego u fudbalu. u fudbalu smo vec decenijama krajnje prosecni.

takodje, nerealna ocekivanja. ljudi misle da ako se sabere neka individualna gotivnost ili pak cena pojedinacnih fudbalera da se tako racuna gotivnost tima, e pa nije, pitajmo francuze 2002:) a za kontra primer mozemo da pitamo nemce evo bas sada:)

pa da vidimo zasto je to tako :) prvo fudbal je najrasprostranjeniji sport :) jer moze da se igra svugde .treba ti nesto sto lici na loptu i to je sve :)i onda je tu marketing :) kad si ti video da se o basketu prica ovoliko ?! Novine nas stalno bombarduju informacijama o fudbalu za svako prvenstvo postoji posebna emisija o nasoj reprezentaciji :) sere se non stop :)

sve u svemu ljudi su usmereni na fudbal :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pre ili posle, zar je bitno, od par piva i cigara neće umreti sigurno, da ne govorimo da se svi leše od mnogo jačeg alkohola redovno vikendom posle tekmi :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vidic se trudio, za razliku od manchestera on je ovde postavljao celu odbranu i sve je to ok... ali ali on je okrenuo ledja shutu ! on se nije sklonio, on je okrenuo ledja! isto tako ga je mogla pogoditi lopta iako je okrenuo ledja... mislim kada te uche da ne okreces ledja na shutu ? posle 5-6 treninga? to ti k'o na basketu kada neko ide na shut za tri a ti igras odbranu tako sto skochis ispred njega dok ti je u rukama vrela pljeskavica :D

a i kako se ne bi primili na fudbal kad se prenosi SVE utkamice ! wtf! malo gde se to jos radi sem u srbiji :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ajde koji vam je, nismo ispali zbog Vidicevog sklanjanja niti zbog skoka Cahila. Ispali smo zato shto smo promashili 5 cistih shansi i zato shto nemamo vrhunskog napadaca. Nishta strashno, momci su igrali i dali sve od sebe. Antic je uradio koliko je trenutno mogao sa njima i da se je bilo malo koncentracije u zavrshnici sad bi sve pricali "Antic bog".

Samo da Antara ostane i dalje, pa cemo se dogodine radovati na EP ako Bog da ovog puta.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

To bi bilo do jaja, da konacno jedan selektor ostane malo duze sa repkom. Nesto kontam, da su oni tek protiv Australije shvatili kako treba da igraju kao tim na prvenstvu, e sad to sto napad malo fejluje, jbg. Enivej, svaka cast, po prvi put posle dosta godina me nije sramota fudbalske reprezentacije svoje zemlje.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

jedinih par da kazem mozda gresaka su nedavanje sanse Tosicu i Kacaru vise..a ne kuzmi i lazovicu..

tosicu, decku koji je u '91 pri rezultatu 1:2 sutnuo loptu sa 30 metara ko majmun?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

E ljudi otisli ste u offtopic. Pricate o reprezentaciji Srbije, a tema je svetsko prvenstvo :)

pa ti pricaj o svetskom prvenstvu :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

tosicu, decku koji je u '91 pri rezultatu 1:2 sutnuo loptu sa 30 metara ko majmun?

da, tom tosicu. ja kad je on tad uzeo loptu, poceo sam da se derem 'sutiraj konju sta cekas'. jok nego je trebo da je baca okolo ko vruc krompir jer niko nije smeo ni da ubaci, ni da doda napred, ni da sutne.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da, tom tosicu. ja kad je on tad uzeo loptu, poceo sam da se derem 'sutiraj konju sta cekas'. jok nego je trebo da je baca okolo ko vruc krompir jer niko nije smeo ni da ubaci, ni da doda napred, ni da sutne.

sti lud

pa tako se suta u 15. minutu na 0:0 da proveris jel golman spava, sem ako nisi mega car u sutevima iz daljine, sto tosic svakako nije (mozemo da proverimo u menadzeru koliko ima na long shots :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sti lud

pa tako se suta u 15. minutu na 0:0 da proveris jel golman spava, sem ako nisi mega car u sutevima iz daljine, sto tosic svakako nije (mozemo da proverimo u menadzeru koliko ima na long shots :)

ako cemo tako da rezonujemo :)na sta da igramo ?:D koji je to nas kvalitet ?! pas igra ? dubinske lopte ? 1na 1 ? nemamo nista od toga :) nego samo drkamo kurac u prazno :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

zvuci kul samo mislim da ce biti klepanje po usima za karte

ako cemo tako da rezonujemo :)na sta da igramo ?:D koji je to nas kvalitet ?! pas igra ? dubinske lopte ? 1na 1 ? nemamo nista od toga :) nego samo drkamo kurac u prazno :D

pa aj da dzugamo mozda udje? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...