Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo da izrazim svoje oduševljanje ovim kalendarom, majstorski odrađeno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Trbaju nam onakvi napadaci kao sto ima juzna afrika koji mogu da u kontri iznesnu loptu i raspale po golu, Patnelic bi svaki put pao :(

Nego, ne znam da li je neko provalio, ja sam na keca i prvernuo sam se u neverici. Naime pesma koju je pevao onaj Alzirac na otvaranju

Snimak sa otvaranja

spot pesme

Je u stvari old skul hit Dragane Mirkovic [roflmao]

http://www.youtube.com/watch?v=Yk0fAeuCOxQ

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Savke, nemoj da kacis spotove nekih spodoba na topiku o svetskom prvenstvu u fudbalu. Ne zanima nikog uvodna pesma.

Eto, smejanje mi je to sto neki tamo (za nas) random Alzirac na jebenom otvarnju SVETSKOG PRVENSTVA, peva hit iz 90tih od jebene Dragane Mirkovic, ako ti nisi nasao ni mali rofl momenat u tome, jebiga, mora da se previse kul.

@rev: Bre brate, 90-tih ovo nije moglo da se izbegne, hit  svakojakih slava, svadbi, proslava, rodjendana i ostalih veselja :D

@Xzor: Ne znam kad je DM snimila ovo, ali izgleda da je ipak ona od njega ukrala, lol :D

Inace one trube zujare mi totalno ubijaju draz utakmica, ali kontam da ne mogu da im zabrane jer im to dodje kao nacionalni navijacki intrument.

U pitanju se proklete vuvuzele

vuvuzela2.jpg

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Eto, smejanje mi je to sto neki tamo (za nas) random Alzirac na jebenom otvarnju SVETSKOG PRVENSTVA, peva hit iz 90tih od jebene Dragane Mirkovic, ako ti nisi nasao ni mali rofl momenat u tome, jebiga, mora da se previse kul.

@rev: Bre brate, 90-tih ovo nije moglo da se izbegne, hit  svakojakih slava, svadbi, proslava, rodjendana i ostalih veselja :D

@Xzor: Ne znam kad je DM snimila ovo, ali izgleda da je ipak ona od njega ukrala, lol :D

Inace one trube zujare mi totalno ubijaju draz utakmica, ali kontam da ne mogu da im zabrane jer im to dodje kao nacionalni navijacki intrument.

U pitanju se proklete vuvuzele

vuvuzela2.jpg

ne seri da je to?

Link to comment
Share on other sites

You stinky Aids people from monkey country south africa calls vuvuzela your culture and tradition??? You are pefetic your tradition is aids and vuvuzela and you are troublemakers and non-workers.. why dont you have tradition of eating bananas and jumping like maniacs.. o yea that is your heroic tradition LOL--- YOU CAN BLOW THAT SHIT WHEN YOUR COUNTY IS PLAYING... WHEN OTHER COUNTRY IS PLAYING YOU WILL HAVE ASS KICKED YOU ARE PROVOCATING OTHER PEOPLE AND BEING COMPLETLY HOSTILE AND IGNORANT...

[roflmao]

btw meksiko ce da odere francuze :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Eto, smejanje mi je to sto neki tamo (za nas) random Alzirac na jebenom otvarnju SVETSKOG PRVENSTVA, peva hit iz 90tih od jebene Dragane Mirkovic, ako ti nisi nasao ni mali rofl momenat u tome, jebiga, mora da se previse kul.

@rev: Bre brate, 90-tih ovo nije moglo da se izbegne, hit  svakojakih slava, svadbi, proslava, rodjendana i ostalih veselja :D

@Xzor: Ne znam kad je DM snimila ovo, ali izgleda da je ipak ona od njega ukrala, lol :D

Inace one trube zujare mi totalno ubijaju draz utakmica, ali kontam da ne mogu da im zabrane jer im to dodje kao nacionalni navijacki intrument.

U pitanju se proklete vuvuzele

vuvuzela2.jpg

lepo ti je čovek rekao, odjebi sa Draganom Mirković i sličnim glupostima na ovakvom topicu, kkthxbye

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Necu vise Highl1, majke mi! -_-

Ova Koreja pere bre fudbal, brzi su, okretni, tehnicki odlicni, sinhronizovani, otvaraju kontre ko od sale.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

tovari budjave grke TOVARIIII.kolko grcka repka i njima slicne(francuska?:)) unistavaju fudbal i treba da gube!jedva cekam sta ce veceras biti engleska-usa.moram da priznam da cu navijati za amere, ne znam ni ja zasto:O

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...