Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uhm dakle ako neko zabode sudiju jer ga je ovaj iznervirao, dobije crveni, nakon toga pauzira jednu utakmicu jer su takva pravila?o cemu pricate vi, pa pravilo je da se svaki crveni revidira i prema grubosti prekrsaja odredi kazna.il je svetsko prvenstvo izuzetak...

Jeste tako i bas zbog toga je dobio 1 utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

dobio je i kejhil direktan protiv nemaca i 2 meca suspenzije odma ali kad su revidirali vratili su mu na 1 mec suspenzije i dozvolili mu da se usere Srbiji u zivot..

i ne znam kako mozete da gotivite odvratnog malog urugvajskog pedera koji je crncima oduzeo polufinale..i jos igra za ajaks..

odvratne su mi sve 4 ekipe..u urugvaju jedino gotivim Edinsona u nemackoj Ozila..za spaniju me boli kurac tako da ostaje Oranjeboom!

inace onaj penal koji je napravio pike je stvarno nesto nedopustivo za odbrambenog igraca Barseloine i Spanije..vuce ga sve vreme za kornu i na kraju ga baci na zemlju..da sam trener odma bi ga izveo i poceo da ga bijem nekim maljem..potpuno retardiran nacin za penal..

Link to comment
Share on other sites

doolio car :D

ne daje se suspenzija veca od 1 tekme za igranje rukom, kakvo gosd bilo

ja bih onaj gol priznao i dao crveni...al jebga za razliku od kosarke ovde se toliko brzo odvija, i sudija bi tesko procenjivao kada bi ovakvo pravilo moglo da se sprovede

zao mi gane, ljudine kidaju nema foliranja prenemaganjapadanja i sl, kao i nemci... ostali cigani najgori... spanija hrrrrkpfuj

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bice veceras zanimljivo, urugvaj bez suareza ali svakako pod velikim bustom samopouzdanja posle prolaska u polufinale.

sta tek reci za holandeze, koji su vazili za repku koja igra lepo, prolazi grupe na velikim takmicenjima, a i kvalifikacijama za ista, kao od sale a posle, kada treba da se pokaze ko 'ima muda', fejluju.

sada je drugacije, kvalitet su dokazali protiv brazila, snajdero igra u vrhunskoj formi, roben je zdrav, rvp-a nece gol ali mora i on kad tad proraditi.

ocekuj nas SPEKTAKL gde ocekujem da urugvaj prodje dalje!!

DA DA, urugvaj!!!!

Link to comment
Share on other sites

haha, kurac Švabama

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...