Jump to content

Sid Meier's Civilization 5


Corey

Recommended Posts

Ali ovo nije vezija "sa Steamom", ovo se instalira, krekuje i igra :) jedino što igrači za patcheve zavise od Skidrowa, al oni su prilično ažurni tako da ne vidim ni to kao neki problem...

Prilikom instalacije prva stvar posle DirextX-a 9 je instalacija Steam-a. Neka hvala...

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nisam skinuo nikakav steam samo sam extraktovao igru bez instalacije sve sljaka super

i mogu da prekinem onaj film na pocetku esc :D

igra je stvarno super vise mi se svidja nego 4

ne moze da se ljudi iz grada preusmere gde da rade to sada ide automatski

resoursi ne moraju biti pobezani putem samo da je napravljen mine ili vec sta ide na resours

i najbolji deo igre je kako se siri granica , kupujes hexagon po hexagon

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Auh kako je dobra igra

Presao sam onaj tutorijal, Belgrade sam odmah osvojio >:D

Sve je super odradjeno, i jako zarazno ko sto sam i ocekivao...

Za sada mi jedino nije jasno, stavio sam recimo da workeri rade automatski, i jedna jedinica workera se zabila u grad i tu ne mrda, pa nisam siguran sta tacno rade ?

Link to comment
Share on other sites

Aha, znaci moram ruchno onda te da uposlim da grade makar puteve...

to sad i nije tako pametno da se radi jer sad placas odrzavanje puta 1g/polju

inace igra je super :D

jeste blago zatupljena tj priblizena "masi", ali je i dalje zabavna i ima ono cega se svi plasimo

"just oneee moar turn!!"

:D

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Upalio sam samo na 15 minuta, nemam vremena da je igram trenutno pa vas molim da mi objasnite par stvari:

1. Da li moram luksuzne resurse da vezujem drumom, i da li je održavanje drumova uveden da ne bi spamovali svako polje njima?

2. Da li su zlato i nauka i dalje u direktnoj vezi?

3. Kako ide proizvodnja setlera i workera? Koliko sam video vratili su na stari sistem gde gubiš populaciju i ne smanjuje se rast, ali nisam imao vremena da proverim

4. Da li mogu da biram na koji će sledeći tile da se grad proširi preko kurtule?

5. Video sam da tekst Japanaca pominje da su idustrious narod - da li je to fluff ili stvarno postoje neki skriveni bonusi?

Link to comment
Share on other sites

1.ne samo napravis mine gde je rudnik srebra i dobijes bonus

2.nisam siguran

3.mislim da se ne trosi broj radnika ali kada pravis setlera ili workera stoji tako da ne moze da se poveca koliko sam video

4.da ubedljivo najbolja stvar od kulture se random siri jedno polje ali ti mozes da kupis polja koja tebi odgovaraju cena tipa krece od 50g

5.mislim da nema bonusa skrivenih osim da im jedinice trse max i kada su otrsene

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...