Jump to content

Sid Meier's Civilization 5


Corey

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadam se da ce ova civilizacija biti super, bez obzira na radikalne promene.

Cela serija igara je totalno genijalna, kada se pojavila prva civilizacija to je bila prava mala revolucija i trijumf jedne originalne ideje. A svi znamo koliko je tesko biti originalan i smisliti nesto zaista novo i do tada nevidjeno. o7 Mejeru [:)]

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce ova civilizacija biti super, bez obzira na radikalne promene.

Cela serija igara je totalno genijalna, kada se pojavila prva civilizacija to je bila prava mala revolucija i trijumf jedne originalne ideje. A svi znamo koliko je tesko biti originalan i smisliti nesto zaista novo i do tada nevidjeno. o7 Mejeru [:)]

Ima jedna stvar kojoj CIV nije ni do clanaka, a to je AC.

Link to comment
Share on other sites

eto ima i nas :D

As a professed build-aholic, the thing that usually gets me in my mid game, is lack of military. Now though, I just keep a military city-state ally, and he keeps pumping out top tier units! I'm in love with Tyre! Still learning, but city-states is a very welcome addition thus far.

Belgrade was a huge help for me in my first go-thru.

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

To je bilo u ono vreme svadje izmedju sid mayera i beshe activision? Neshto su se raskantavali pa je Mayer uradio svoj nastavak na drugi civ koji pocinje tako shto space ship iz space race-a stize u alpha centauri sistem ako se ne varam. Tako da je igrao u principu hi-tech od tog momenta itd itd...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Nekako sam propustio AC, ali koliko mi se cini u pitanju je civolika igra sa intrigantnim ciljem, transcendirati materijalno bitisanje, i preci na visi nivo postojanja kao cista energija/misao. To je i meni cilj u zivotu :D Treba ciljati visoko!

Uh! Obavezno odigraj. Ne znas sta si propustio. AC je tezi od CIVa. Raznovrsniji je, tehnologije i Ai razbijaju koliko su dobri.

Frakcije i glavesine ces pamtiti do kraja zivota. Inace, igru je smislio i kreirao lik koji je napravio Rise of Nations/Legend, Brian Reynolds, ako ti to nesto znaci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...