Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesi išao do bukurešta i dublje? ja sam hteo za prvi maj, al se izjalovila ta akcija, a zaniljivo mi deluje rumunjija.

Nisam bio nikad malo dublje, a do Temisvara sam bio dosta puta, jer mi je stvarno blizu, a i imam ortake tamo. Sve preporuke. Grad je jako lep, malo veci od NSa, ima zilja koliko hoces, klabing odlican...

Nesto smo razmisljali da zapalimo autom roadtrip do Bukuresta i da prodjemo te planine, Transilvanijski dvorac itd. Cuo sam da je jako dobro.

Link to comment
Share on other sites

Pizza Hut nije isto što i Pizza Cut :)

Pizza Hut jeste sranje i ja ne znam nikoga ko tamo jede. Ovo drugo je Caribic, oni iz Novog Sada, pa su "konačno" došli i u bgd i stacionirali se prekoputa Meka na Slaviji. Ja nisam prošao nijednom (bilo koje doba dana) da u redu ne čeka po 5-6 ljudi.

Link to comment
Share on other sites

A evo ga i pica hat u "gurmamskom sokacetu (drale tm)" kod merkatora sad bas gledam i smejem se kako glupo ime.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Daj neki ds ako imash dobar...ugojio sam se za vreme zime :/

Ochigledno ne mislimo na istu hemiju :D

Ne znam za vas ali meni je Bucko > cut

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Caribic je omiljena pica 90% Novosadjana.

Ima 2 picerije, i non stop su redovi ispred. Pogotovo petkom i subotom posle izlazaka.

Stvar je u tome sto su stavili iste cene kao i sve picerije u NS-u, ali duplo vece pice. Tj. parcice. Velika i uvek vrela pica plus neke akcije sa free pepsijima i sladoledima, i eto ...

Link to comment
Share on other sites

Keve ti, ko'ko je parče pice u Novom Sadu?

Pošto je u bgdu 100 dinara, nije baš kao na drugim mestima. Mislim da je parče po Bucku/Bulevaru 70 dindži (iako je manje naravno). Slično parče kao Pizza Cut ima Perper, ali je 80 dindži. Doduše, njihova pica je ono, mas' i testo... Mislim da je i Taze na toj 60-70din skali, tako da stvarno ne znam ni za jednog "vendora" (pozdrav Igoru) koji ima cenu 100 din, osim Ponchoa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...