Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, jel sam se ja nešto prevario, ili sam negde uhvatio da GSP markica važi i za Beovoz? Pa je valjda i zbog toga sada to "ITS" odnosno "integrisani tarifni sistem" ili kako već, a ne "GSP". Da ne guglam sad u dva ujutru, možda neko ima iskustva iz prve ruke :)

vazi, to je kao neki precutni dogovor

markica vazi i za beovoz, a 'rezijska' karta vazi i za gsp. neki kondukteri prave probleme, ali se uvek zavrsi sa hvala-dovidjenja :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Ne, beovoz je odvojen, samo besplatna ti je inace voznja kad se vozis beovozom "u gradu" tj. u okviru Beograda!

To mi i treba ... unutar beograda. Nešto sam se istripovao da bih pokušao jednom da na posao idem vozom. Kapiram da kasni i da ni na šta ne mogu da računam, ali možda kao, ukenja me onaj voz što kasni od 06h pa on stigne taman oko 08h :) Pošto u suštini, stanica Karađorđev park mi je mega blizu, opet Buvljak stanica mi je blizu posla, tako da taj voz ne treba nešto puno da ide, pa bih baš ispitao koliko treba da se na taj način stigne na posao.

@ Peja - I to je kul, ali taj "prećutni dogovor" me malo plaši, mislim, ili je zvanično ili nije, šta ima "prećutno" da se dogovaraju :)

@ Exi - A koja je tehnologija ove šetnje sa dinosaurusima? "Standardni" roboti?

Link to comment
Share on other sites

dok sam ishao u armiju istim retko se deshavalo da kasni, mozda maks 10tak min, pre ce se destiti da ga otkazu, ali ono, to vreme se nadoknadi u putu, novi bgd-vukov spomenik 5 min, can't beat that:) a josh na toj relaciji imash 2, ako ne i 3 linije.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

planiram da organizujem neku masu za lim ove godine, al da se ide na tifran(youtube it ako nisi video do sad), ta ono ako si in, javni se;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

drugari, jel postoji univerzalan html/javascript kod koji kada ga ubacis u textbox nekog foruma i postujes, auto pravi hyperlink ili mora takva opcija da bude odobrena u body tagu koda sajta?

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

To mi i treba ... unutar beograda. Nešto sam se istripovao da bih pokušao jednom da na posao idem vozom. Kapiram da kasni i da ni na šta ne mogu da računam, ali možda kao, ukenja me onaj voz što kasni od 06h pa on stigne taman oko 08h :) Pošto u suštini, stanica Karađorđev park mi je mega blizu, opet Buvljak stanica mi je blizu posla, tako da taj voz ne treba nešto puno da ide, pa bih baš ispitao koliko treba da se na taj način stigne na posao.

@ Exi - A koja je tehnologija ove šetnje sa dinosaurusima? "Standardni" roboti?

Imaj u vidu da kasni svaki voz boga oca, mada ti jutranji umeju i da ne kasne, posle u toku dana se tek desava da kasne lagano... I naravno pazi u koji voz ulazis, posto ide karadjordjev park, pa moze da ti skrene za Rakovicu :))) Znaci prati samo one koje idu za novi pazar jelte

A sto se tice dinosaursa, u onim manjima su ljudi, sa robotskim delovima (rep i glava), a u velikima nemam poj'ma kako funkcionishu... Pretpostavljam da su ljudi isto u njemu, da pomeraju delove tela.. Recimo t-rex je maestralno odradjen, kontam da su mu ljudi u stomaku pa ga komanduju. Ne vidi se bas na snimku najbolje, ali toliko su realno odradjeni da je cak i njihova "koza" do max uradjena, ko pravi choveche :))

Link to comment
Share on other sites

Vidim da ste orni i besni, aj kod mene da berete maline, ove godine će ionako faliti ljudstva.

Plata je sranje, nema žena, al je nebo ooooooogromno i plavo.

eto, taman usput da spice to pragnje sto im dugujem

to jest, ako beres maline u mom kraju (a gde bi :D)

Link to comment
Share on other sites

bio u ljermontovoj da mi promene prebivaliste u vozackoj...zavrsio to nekako, mada cu morati opet da idem kad ovi iz sda posalju dokumenta da mi daju novu dozvolu posto imam onu staru srj...rece mi neko da je kazna za neprijavljenu promenu prebivalista od 6 do 20k, lopovi

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

al ajde možda tamo u avgustu, kad su manje vode, da idemo postepeno

i obavezno na lim, ono dole je lepota

tifran je prohodan samo 2-3 emseca, a opasniji je kada je nizi vodostaj. tara je lepsha, mada i lim ima jedan onaj kanjonski deo extra.

inache bio do faksa, ganjao se sa profesorima oko nekih prijava koje nisu proshle, tj sa jednim, al nije frka, sreo koleta u povratku i tako, sad bi valjolo modelirati neshto:P

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

A sto se tice dinosaursa, u onim manjima su ljudi, sa robotskim delovima (rep i glava), a u velikima nemam poj'ma kako funkcionishu... Pretpostavljam da su ljudi isto u njemu, da pomeraju delove tela.. Recimo t-rex je maestralno odradjen, kontam da su mu ljudi u stomaku pa ga komanduju. Ne vidi se bas na snimku najbolje, ali toliko su realno odradjeni da je cak i njihova "koza" do max uradjena, ko pravi choveche :))

vece pre tih dinosaurusa, igrao sam poker u poker maniji sa 3 lika, engleza, koji rade tu i jedan mi rece da se t-rex kontrolise daljinski, ceo je "robotski" odradjen i da kosta milion jura. e, sad, on je vozac kamiona, mozda je dezinformacija. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...