Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

koliko znam, kad ti je čit dej možeš da jedeš loše namirnice ali i dalje ne smeš preko propisanih kalorija!

ne mozes ni lose, nego tipa umesto 150 gr pirinca smes 300 gr i tako... ali hvala bogu nisam pro bb tako da ja ovo improvizujem, na svakih 14 dana, lomljava od junk-a :)

edit: eventualno jedan junk obrok nedeljno... mislim mozes kako oces jebiga, zavisi koliko se ozbiljno drzis svega toga i koliko poznajes svoje telo kada sta mozes i koliko... znam likove koji jedu sve i veliki su, aj sto su veliki nego solidno izrezani za hranu koju jedu, s druge strane znam i masu koja dva dana pojede visak UH i oseca se zamasceno... i opet zavisi sta oces, kakvo telo, bla bla...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nemam chit dejove, jer ako i omirishem dzank hranu gotov sam.

zato sam danas rucao oko 100 grama belog mesa, 3 prepelichja jaja, malcice makarona i veza sremusha....

btw flashforward ruleZ

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zato ces veceras da popijes 3 litre piva i da se poseres na sve :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

izvinite druze nespresso ;)

mislio sam da odgovaram vuduu, i smrdelo mi je malo na pocetku to kako se brzo lepi na njega :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bio na fudbalu,nisu nas skinuli sa terena...7/7 ma kaman!

+1 [8D]

s tim sto sad ne mogu da se pomerim,igrao u novim patikama,nerazgazenim,pun sam zuljeva i plikova...jos sam zglob malo sjebao...

sad cu da unistim friz,loma da se odmorim,pa da dizem teNgove !

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jesi to vozio noću ili u novom sadu nemaju bicikl servis?

Pa oko 19h se to desilo, i to na izlasku iz grada, tako da je bilo nezgodno, a i nije da imaš na svakom koraku servis... u svakom slučaju ostavio sam bajs sinoc u servisu ali na ulazu u togfu, danas posle posla pokupio bajs i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

Kako sam se OZDRAO danas u kafani Dacha, ili Dacho, kako ga vec zovu, na Karaburmi sto je ... Uvek se zaebem pa nauchim previse pa moram sve na silu da pojedem jerbro mi zao da ostavljam hranu... Al' vr' je hrana!

I gledah posle Clash Of The Titans, dobar film skroz, pa sprc pa sad spavanje!

Kvalitetno vece

Poceo sam ko Leshko jebote

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...