Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakav dan, uf... i onda me ovde sačeka priča o malom kretenu koji je dobio šta je zaslužio.

znam da si ovo 80% napisao random, ali u tome je problem - trebalo bi da ih preraste 99,9% klinaca, a preraste ih možda 95%.

nije sumnjiv kraj, 200 metara od trga republike.

Nadam se da ce jednom doci do cifre od 100%... Veci je problem sto normalno odrastanje te dece zavisi od mnogo uzajamno povezanih faktora... Jedan omane i lancano jos bar tri za njim, tipa dzrava govno, roditelji rade 12h da zarade, samim tim nemaju vremena za dete etc... Takodje bitna stvar je i ugradjene vrednosti kod deteta u najranijem dobu itd...

A za sumnjiv kraj sam rekao posto dok sam citao cini mi se da je neko rekao da u takvom kraju ne bi radio ni za 1000 eura a ne za 200, pa sam tako zakljucio...

Link to comment
Share on other sites

Pa to je u suštini centar grada, mada opet i nije :) Jedna od onih ulica što je do neke glavne, ali je generalno "pusta" noću ... a i pitanje je gde je ta trafika, možda je dole kod Bajlonijeve pijace, tek je tu strava.

Osim ako ne misle na Tvrđavu, gore kod Hilandarske, mada i to nije neki garant.

Link to comment
Share on other sites

u jbte,stalno uzimam pivu u toj tvrdjavi,nije valjda onaj batica izbo,cini se kao kul lik...

inace,ceo dan igram basket i pratim kladzu,VRH,pokidao sam sket i skacem kao konj i sa 10kg vise nego lane,ono srecan sam...

poz carevi

ps. cekam porto,3-1 kamaaaaan

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Sve je to ok, ali tu malu barabu treba naguziti.

Jer sada bi svi da budu male FB barabe, e bato neka si dobio nozaku. Sad da vidimo oces li sledeci put. Sad moj trip je da oce i da ce biti ponosan, jer situacija je drmaroski losa.

Napomenucu da ja sam bio klinac 91-ve, klinci koje sam ja zatekao u deusu 2001-ve su bili grozniji od najgroznijih nekada. A tek sad ne smem zamisliti

No ponavljam, problem je sto ce prodavac najebati, a ja bi mu licno priredio prijem kod djilasa.

Meni je zao sto i ostale nije malo bocnuo.

Video sam snimak sa neke sigurnosne kamere na sajtu RTS-a, on je krenuo za njima i poksao je da uzme nazad stvari sto su ukrali i onda su krenuli da ga biju e onda je on morao da se brani.

Najvise me nervira sto svi govore kako je "dete" izbodeno kako bi stvorili veci hype za ovaj dogadjaj.

Kakvo crno dete, napaljeni mangup od 17 godina koji misli da moze da radi sta hoce i huliganise se u sitne sate sa slicnim malim imbecilima, od kada se takva stoka naziva ''dete'' ?

Pogotovu ce biti veselo kada se mediji uhvate toga kako je taj jadni radnik izleceni narkoman koji je ranije imao probleme sa zakonom.

P.S: Zar nije pre par godina donesen zakon da maloletnici nemogu da budu napolju posle ponoci bez pratnje roditelja ?

P.P.S: Snimak sigurnosne kamere mozete pogledati ovde

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Auuu predivan dan bio... prvo roshtilj na adi... morao sam da idem oko 4... sit do vrha :D posle otishao kod sestre na ruchak... doshao oko 1... tamo bilo josh bolje... druzhenje vrhunsko ,prijatelji,familija... sjajno... voleo bih da mi je svaka subota kao ova shto je bila... <3

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...