Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haos. jebesh dechka koji nije propali kosharkash realno. coki vas forim sve, dosho sam kuci i HAOS. elem, dolazim u srbiju za mesec dana tako da ko hoce basket na adi, neka se prijavi. propali kosharkashi nemke i ja ochekujemo josh aplikacija za upraznjeno trece mesto. jebiga dovla je otkrio rl :(

:D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

coko, jel sapunjaš mačora?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

odlična kineska ima i na uglu ruzveltove i "dimitrija tucovića", kad ideš ka groblju, pređeš nadvožnjak pa desno. mesto ima neko totalno generičko ime, zavučeno je i neugledno, ali je klopa odlična.

Da, kod Lija, kul je kažu svi, a i to je dosta "mator kinez", mada ja nisam bio.

Al' sam zato bio gore na Senjaku, i meni je bila ok klopa. Jedu i kinezi, pa je valjda to neki pokazatelj :) ali me je malo "isprepadao" konobar, u fazonu:

- Ja bih ovo

- * neka grimasa, kao, nemoj *

- ... ili ovo.

- Uf, to vam ne bih preporučio.

- Pa šta biste preporučili?

- ... ... ... ... pa evo, ovo.

Uzeo sam bio neki patlidžan, bio je strava, ali i neki prženi tofu, to mi se nije dopalo. I onda je na izlazu kelner bio na fazon:

- Dođite sledeći put na neko meso!

:) Tako da sad ne znam kako da to protumačim :)

Link to comment
Share on other sites

koji ste vi fegeti.Jebala vas kineska kuhinja :)

Ja sam bio jednom kod Lija porodichno,i uzeo sam specijalitet kuce posto kontam u moru onih gluposti koje ne znam sta su da sa specijalitetom ne mogu da omanem.I ni dan danas ne znam sta sam jeo,ali znam da mi je meso i to neko povrce,biljke bilo istog ukusa,i probao sam i seshino,i kevino,i caletovo,i nijedno jelo mi se nije svidelo:)

KOSOVO JE SRBIJA! :)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da, kod Lija, kul je kažu svi, a i to je dosta "mator kinez", mada ja nisam bio.

Al' sam zato bio gore na Senjaku, i meni je bila ok klopa. Jedu i kinezi, pa je valjda to neki pokazatelj :) ali me je malo "isprepadao" konobar, u fazonu:

- Ja bih ovo

- * neka grimasa, kao, nemoj *

- ... ili ovo.

- Uf, to vam ne bih preporučio.

- Pa šta biste preporučili?

- ... ... ... ... pa evo, ovo.

Uzeo sam bio neki patlidžan, bio je strava, ali i neki prženi tofu, to mi se nije dopalo. I onda je na izlazu kelner bio na fazon:

- Dođite sledeći put na neko meso!

:) Tako da sad ne znam kako da to protumačim :)

Li je 'prvi' kinez kod nas, on je bio shef Lud kuce u njenim najboljim danima...kida kolko je dobar.

Kul je u Wok2Walk, al nije to to.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Bio danas na Avali i fino se proveo, dodushe bila je magla pa je slab vidik bio, ali toranj u sushtini lepo izgleda...

okacicu koju sliku kasnije

kad smo se vracali kod delta citya neke 3 plavushe slupale audi TT i u fazonu su bole ih kurac, naslonile se na kola i caskaju sa murijom

Link to comment
Share on other sites

hehe...

Policija odbacuje velike penise

U indonežanskoj oblasti Papua muškarci sa povećanim penisom neće biti primljeni ni u policiju, ni u vojsku, jer to "predstavlja prepreku u obuci", izjavio je šef papuanske policije Bekto Suprapto.

- Svako ko se prijavi za mesto u snagama bezbednosti biće upitan da li je njegov "vitalni organ" povećan i ako jeste, smatraće se nepodesnim za policajca ili vojnika - rekao je Suprapto. Papua je naseljena plemenima od kojih mnoga u svojoj tradiciju poseduju tehniku uvećanja penisa umotavanjem u lišće drveta "gatal-gatal".

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna preporuka za Brus Lija, tj "Kod Lija", porcije su preukusne em prevelike.

Ako se neko necka kao kineska hrana, nek proba usijani tiganj, teletina, jelo kao da je srpsko, kako je dobro!

Cak su i cene ok, bas ne udaraju po usima.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...