Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao kako sam se sad lepo najeo... Uuuuuu... Cini mi se nikad lepse.

Sad da napisem neki esej za faks i odoh do Tempa da kupim M&M \o/

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Taj Black & White iz Zorana Đinđića je na mestu na kojem je i bila Luda Kuća. Ima drugi kod kalenca, već sam pisao, nije loš. Mada sad ne pravi više kinez pa ne znam kako će to nadalje da ispada.

Nije na istom mestu, pored je, ima tu jedno 2-3 mesta sa kineskom hranom... Znam Cou iz Black White-a, dobar je kinez, samo sto ne zna ni rec srpskog. A zove se Coa! :D :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

bas sam pitao starijeg brata, on zna samo za taj u manili

a inace ide na masterse u devetci, i negde oko 10. mesta je u celoj Srbiji(bar bio prosle godine, ove godine se ne takmici)

pih, jebem ti glavni grad koji ima samo 1 snuker sto...btw, ne znam sto se kod nas igra samo taj 9 pool, a ne i obican bilijar...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

DESTE LJUDI!

Imam utisak kao da me nije bilo 5 dana. :D

Bio sam juce ceo dan u Smederevskoj Palanci, igrali turnis. Vratio sam se jutros u 8 kuci, spavao do 12, i radio 2 rodjisa, dosao kuci u 22h. IJU koji raspad! :D

Idem da legnem sad, sutra ujutru faks...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

I gde uopshte u centru ima da se kupi kvalitetna pljeskavica?

nema nigde, nažalost. najpristojniji has koji znam u centru je onaj fresco na platou, ili neko kuvano jelo u taze pekari u vasinoj.

Link to comment
Share on other sites

loki je pokojan vec dva meseca skoro

i btw ne mogu se porediti sendvichi sa rostiljem,ako volish da pojedesh nesto toplo jer nece na svim mestima da ti podgreju sendvich...izmedju ostalog jer je vecina umotana u plastiku

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ne znam da l' si pod pokojan mislio nesto drugo, ali loki je otvoren ponovo pre par nedelja, tacno preko puta stare lokacije.

edit:

bezveze sam pomenuo sendvice, slazem se da dobru mesinu nista ne moze zameniti. :D

Edited by skrimke
Link to comment
Share on other sites

nema nigde, nažalost. najpristojniji has koji znam u centru je onaj fresco na platou, ili neko kuvano jelo u taze pekari u vasinoj.

Na zalost, kuvano neshto u Tazeu mi je preskupo, mogu povremeno da svratim eventualno...

ja sam pre, kada bih bio ultra gladan jeo piletinu u birjuzovoj ili u onoj pljeskari na pocetku sremske.

Probacu tu...

a loki? :)

meni su u taze super sendvici, samo sto su mnogo lagani, treba ti bar 2 da kazes da si se najeo.

Ma te sendviche i jedem, nego su mi se smuchili, moram da promenim malo.;/

.

Link to comment
Share on other sites

ne znam da l' si pod pokojan mislio nesto drugo, ali loki je otvoren ponovo pre par nedelja, tacno preko puta stare lokacije.

edit:

bezveze sam pomenuo sendvice, slazem se da dobru mesinu nista ne moze zameniti. :D

nisam znao...mada realno malo mi i znachi jer im je mleveno meso vec godinama bilo dosta loshe

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...