Jump to content

samofolk.com


Recommended Posts

Belaj boy bakuta je neuništiva :D

edit

Bar je u drugom kafiću sniman spot i nije na onom terenu u brdima.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

taj lik je "producent".

sve što treba da uradiš je da mu dođeš s kintom, i on će da te pretvori u pevača.

samouki tezgaroš, koji klepa ogromne pare od morona. uglavnom su to likovi bez ideje šta da rade sa životom, a ćalci im pri tome imaju kinte, i sponzoruše, kojima je došlo odjednom da žele da budu pevačice.

tipični primeri su mc stojan, onaj pou pou lik, sandra afrika, seksi sandra, dunja ilić i ostali isprdci koje čak ni grand ne želi.

posle se ti debili udruže u duete, malo idu u prsluk bend, malo na BN televiziju. posle toga kod jelene bačić alimpić da glume prezauzetost njihovim novim projektom, i pevači su.

onda tezgare po svadbama i klubovima za par stotina eura.

naravno, ko ima još malo kinte, taj iskešita i spot, koji je po istom šablonu kao i ostali.

tipa ovaj lik :

išao sa mnom u razred u srednju. keširao gde je stignu da ga proguraju, i sad peva u kiliju (poz) i sličnim elitnim klubovima novog sada.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

tipa ovaj lik :

išao sa mnom u razred u srednju. keširao gde je stignu da ga proguraju, i sad peva u kiliju (poz) i sličnim elitnim klubovima novog sada.

А што има потошонован Београд у споту? :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

a ne mogu d vidim na safariju na ajpedu dosta klipova, pa mi je i tvoj precttan. moguce da je to kd linkova za koje treba biti 18plus, jer sam na ipadu non stop neulogovan na tjub. mada opet kad sam kliknuo na kolegin mail, otvorika se afrika...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...