Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Ne pokusavam da pretvorim, niti se hvalim, ako se uopste ima osnova za tako nesto :))

Ali me zanima sud drugih ljudi i kako oni prolaze. Do sad sam igrao samo sa kartama, bez da ulazim u psihologiju ljudi za stolom. Eventualno ako teski fishevi sede za stolom, pa onda koncentrisem igru samo vs njih.

Link to comment
Share on other sites

Jedan situejshn vecerasnje igre, blajndovi 10/20, 88 u ruci, neko rejz do 100 pre mene, samo sam ispratio preflop.

Flop 548s, ja bet nesto sitno, usro sam se zbog boje, 2 lika call, turn Qo, ja bet 400, ostajemo samo ja i jedan lik u igri, river 6o, ja bet 600, lik me prati i pokazuje straight sa 77 u ruci, problem ? :tf:

I to je bio trenutak kada sam trebao da ustanem i izadjem, jer sam bio u plusu, ali posto sam som, nastavio sam da igram, iako sam znao da cu da tiltujem posle ove ruke i puknem sve pare.

lik te verovatno pratio sa sedmicom pik,a ti si betom slabo odigrao,po meni trebalo je da check rejzujes na flopu,mada bas je zajeban spot,kako i sta odigrati jer je mali pot,callovace te u tom spotu opusteno a ili k spades,ne znam sta da ti kazem:/

Od kada sam poceo da vodim statistiku za lajv igru, 14k sam u plusu za 8 partija na 20/20din.

Smatram da je to prilicno slabo. Ima neko misljenje?

zasto bi to bilo slabo...da igras svaki dan ceo mesec bio bi u plusu 50 hiljada...jel ti to deluje malo?Imaces situacija kada ces da odvalis sto,ali imaces i situacija kada ces da prospes po tri buy ina(mozda i vise,ne znam koliko si psihicki stabilan i odgovoran:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam igrao neko vreme i danas uplatio neku crkavicu na stars. Igram 2$ 180 ljudi SnG.

Prva ruka ja QJ

Flop K 10 10

trojica se all in ja gledam realno i ako mi izadje kenta pitanje dali sam nuts. I foldujem se

Prvi : 10 9

Drugi: AK

Treci: QQ

Turn 5

River A

Bad fold al iskuliram

Sledeca ruka ja AK herc, betujem 4x blind dobijem jedan call

flop 759 , 7 i 9 herc

Lik bet ja call

turn 6 herc

On mi trazi all in ja call. On 8,9 off 8 herc

River 10 herc

:SSSSSS

A pre toga nedelju dana razmisljam kako cu da popravim bankroll i tilt menagment. Al kurac sad cu sve da prospem na brzinu jebeni poker i nepravda

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jedan situejshn vecerasnje igre, blajndovi 10/20, 88 u ruci, neko rejz do 100 pre mene, samo sam ispratio preflop.

Flop 548s, ja bet nesto sitno, usro sam se zbog boje, 2 lika call, turn Qo, ja bet 400, ostajemo samo ja i jedan lik u igri, river 6o, ja bet 600, lik me prati i pokazuje straight sa 77 u ruci, problem ? :tf:

a zasto betujes na riveru? osim ako nije neki bloker bet, kako god...i ako se vec plasis tih pikova, ne daj im da drawuju sa toliko dobrim pot oddsom na flopu...a i na turnu cini mi se...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Aj bacite neki savet. Posto su mi USA account blokirali, zbog jebane istrage fbi.

sada kada sam ovde, koji je najbolji nachin da depositujem pare?

@moyo

a shto igras te $2 180 ljudi? mislim ok je igrati, ali kad god igram to, tu je masa debila koja samo klikce. treba mnogo da te kenja u startu da bi kasnije igrao na skill. cak i sam sebe uhvatim ponekad da dobijem nekoliko 1 table sng, i kao iz sprdnje odigram to $2 180 ljudi, i odem all in sa 3 9 off, i izbacim lika sa QQ. bilo me sramota samog sebe

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a sta drugo da igram? Nisam neki ljubitelj cash game kao ni 1-table sng-ova a od guarantee turnira sam digao ruke jer previse dugo traju. Ovaj 2$ 180 players sng mi najvise odgovara. Samo treba doci do final table sa nekim avg stackom i onda na skill moze da se uzme neka solidna nagrada. A pre toga je to sto si rekao,cista sreca i prezivljavanje allinova pre flopa protiv gomile donkeya bez mozga sto allinuju svaku kartu koja sija. Ali to nije do vrste igre nego do stake-a. Isti takav turnir sa buyinom 70$ je druga prica i tu skill moze doci do izrazaja

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

a sta drugo da igram? Nisam neki ljubitelj cash game kao ni 1-table sng-ova a od guarantee turnira sam digao ruke jer previse dugo traju. Ovaj 2$ 180 players sng mi najvise odgovara. Samo treba doci do final table sa nekim avg stackom i onda na skill moze da se uzme neka solidna nagrada. A pre toga je to sto si rekao,cista sreca i prezivljavanje allinova pre flopa protiv gomile donkeya bez mozga sto allinuju svaku kartu koja sija. Ali to nije do vrste igre nego do stake-a. Isti takav turnir sa buyinom 70$ je druga prica i tu skill moze doci do izrazaja

ma da, stejk je najbitniji. kazem ti, ja dobijem 2 $30 sng za redom i kao, ae odem na $2 180 players i odem all in sa kurchevim kartama i budem donkey #1 na tableu i izbacim lika koji igra realan poker sa 3 9.

realno 1 table sng je keva. jeste brate 180 players do jaja, posebno kad dominirash, i prezivljavas dosta ljudi... ali brate ne mogu da pizdim jer je neko debil i izbaci me sa marginalnom rukom na preflop all-in.

sve usa kartice su mi blokirane za poker. chekam na $150 od ftp-a kad ga odblokiraju.... do kurca. jel zna neko kako da depositujem pare ovde? koji je najbolji nacin?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

moyo, mogao bi ponovo da se oprobas u cash igri... prvenstveno ne oduzima puno vremena, i moze da bude cista mehanika za uzimanje love ako pratis pravilno brm.

BTW, jedva cekam posle ispita da uplatim na pokerstars i da se bacim na HUSNG grajnd, cilj mi je da se levelujem(silver, gold platinum) sto vise i da budem regular na ovim 5s, 10s.

Link to comment
Share on other sites

Najcrnje je sto ti je i ev otiso u kurac, znaci nije downswing nego bas losa igra. Mada i ja kenjam, sam si to i napisao. Jel ti barem ostao deo bankrolla ili si sve sjebao?

EV je na -128$ sto znaci da sam nesrecan ~2700$, naravno bilo je i lose igre... ali je bilo mnogo mnogo prodavanja (70k ruku i nije neki sample)

jel ce ici neko na serbia open u river?

me gusta

sta je to? imas neki linak?

edit: typo

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

SPRING HOLD'EM FESTIVAL

5-8. maj 2011.

A) I SERBIA OPEN (500.000 garantovano)

Buy in: 5.500 (1R)

Start: 10.000 cipova

Level: 20 min (prvi level 25/50)

Max br. igraca: 140

Standardna deepstack struktura

VREME:

Dan 1 - Cetvrtak, 5. maj (18:30h)

Dan 2 - Petak, 6. maj (18:30h)

Finalni Dan - Subota, 7. maj (17h)

REZERVACIJE:

SMS: +381 66 919-12-11 (SPRING A, IME, PREZIME, MESTO)

Facebook: inbox

B) MAIN EVENT

Buy in: 220e (freezeout)

Start: 15.000 cipova

Level: 25 min (prvi level 25/50)

Max br. igraca: 80

VREME:

Nedelja, 8. maj (15h)

REZERVACIJE:

SMS: +381 66 919-12-11 (SPRING B, IME, PREZIME, MESTO)

Facebook: inbox

Sateliti za MAIN EVENT bice odrzani u ponedeljak, 25. aprila i 2. maja (19h), buy in, rebuys, add-on (po 1500). Na svakih 220e u fondu dobija se jedna karta za MAIN EVENT.

Sateliti za I SERBIA OPEN bice odrzani u sredu, 27. aprila i 4. maja (19h), buy in, rebuys, add-on (po 500). Na svakih 5500din u fondu dobija se jedna karta za I SERBIA OPEN.

Info & rezervacije: 066/919-12-11

Dobrodosli!

Vas River

Jurija Gagrina 227 (TC "Enjub")

Novi Beograd

+381 66 919-12-11

ja mozda odem danas na satelit!

Link to comment
Share on other sites

29BI! ali znas kako, nisam igrao ko retard jednostavno sam imao ruke... tipa flop AT7r lik me c/r puca A turn 2 river ja ga zovem sa AK i on mi pokazuje A7 ili neke slicne situacije. od 45-55k ruke je cist tilt tu sam bas ono prokockao 1k sto bi rekli, a posle toga ne bi verovao... da ti pokazem ruke iz holdema bilo bi ti smesno :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

29BI! ali znas kako, nisam igrao ko retard jednostavno sam imao ruke... tipa flop AT7r lik me c/r puca A turn 2 river ja ga zovem sa AK i on mi pokazuje A7 ili neke slicne situacije. od 45-55k ruke je cist tilt tu sam bas ono prokockao 1k sto bi rekli, a posle toga ne bi verovao... da ti pokazem ruke iz holdema bilo bi ti smesno :)

Kad rešiš ovo i prihvatiš to kao, recimo, proliv i da je to sastavni deo života biće ti mnogo lakše :) Razumem... Izlazi, ne izlazi, 2 outa ubija i tako... Sve je meni to jasno. Tvoj najveći leak je, most probably, psiha. Ako hoćeš možemo da se dogvorimo jednom da prodiskutujemo ruke, ako si zainteresovan. Ali sam gotovo siguran da ti imaš veći problem sa psihom nego igrom.

Link to comment
Share on other sites

pa sa obzirom da je fata ovde probably najpro od svih nas,siguran sam da je prihvatio downswing kao sastavni deo pokera...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...