Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nikita, prestani da jedeš masno pre spavanja :D

slomio sam iglicu gde se ubada konektor od punjacha za e71... kako nemam pojma :|

iglicu na punjaču ili iglicu na telefonu? ako je ovo prvo, nađi negde stari punjač za nokiju, adapter košta 200 dinara :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nikita, prestani da jedeš masno pre spavanja :D

iglicu na punjaču ili iglicu na telefonu? ako je ovo prvo, nađi negde stari punjač za nokiju, adapter košta 200 dinara :D

na telefonu, odneo sam da mi poprave, 800 din, samo sto mi sada tastatura ugiba i ima luft, idem posle posla da ih napljujem

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

lol, da, moguce da sam pomeshao:P:)

Zub koji je otpao u snu 	 	 	 


Ako izgubiš svoje zube u snu, desiće se nešto jako loše, što će slomiti vaš ponos i uništiti vaše poslove.


Ili ćete samo želeti da se čuje vaš glas,

Ili ćete biti previše stidljivi da biste mogli da izrazite sebe.



Ovaj strašni san pokušava da vam signalizira da pojačate svoje veštine, da bi mogli da kažete svetu šta zaista mislite, a ne da dozvoljavate drugima da ućutkuju vaše ideje i osećanja. Zubi su takođe simbol snage.


i ih koristimo da bismo jeli, grizli ili čak za opstanak. Tako gubitak zuba u snu označava strah od gubitka moći nad životnim okolnostima.


Ovaj san može takođe da označava nesigurnost zbog izgleda, naročito može da označava kvalitet veze između muškarca i žene.


Zubi su veoma važni u smislu privlačnosti. Kad se predstavljamo drugima, da li se smejemo ili ne? Može ispasti, zbog zuba da smo neprijateljski raspoloženi prema drugima, zatim da li su zubi čisti ili ne, da li su zdravi ili ne?


Snovi u  kojima izvadite zub ili ga izgubite, i onda ga tražite po usnoj šupljini da biste ga pronašli i ne nalazite ga, i idete kod doktora ali bez rezultata, označavaju da ste spremni da uđete u neku vrstu odnosa koji vas ne zadovoljava, koji u prvi mah ignorišete, ali ćete ipak tajno u njega ući.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

She gave me the Queen

She gave me the King

She was wheelin' and dealin'

Just doin' her thing

She was holdin' a pair

But I had to try

Her Deuce was wild

But my Ace was high

But how was I to know

That she'd been dealt with before

Said she'd never had a Full House

But I should have known

From the tattoo on her left leg

And the garter on her right

She'd have the card to bring me down

If she played it right

She's got the jack, she's got the jack

She's got the jack, she's got the jack

She's got the jack, she's got the jack

She's got the jack, she's got the jack

She's got the jack, jack, jack, jack, jack, jack, jack

She's got the jack

:P

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

lol, da, moguce da sam pomeshao:P:)


Ili ćete samo želeti da se čuje vaš glas,

Ili ćete biti previše stidljivi da biste mogli da izrazite sebe.



Ovaj strašni san pokušava da vam signalizira da pojačate svoje veštine, da bi mogli da kažete svetu šta zaista mislite, a ne da dozvoljavate drugima da ućutkuju vaše ideje i osećanja. Zubi su takođe simbol snage.


i ih koristimo da bismo jeli, grizli ili čak za opstanak. Tako gubitak zuba u snu označava strah od gubitka moći nad životnim okolnostima.


Ovaj san može takođe da označava nesigurnost zbog izgleda, naročito može da označava kvalitet veze između muškarca i žene.


Zubi su veoma važni u smislu privlačnosti. Kad se predstavljamo drugima, da li se smejemo ili ne? Može ispasti, zbog zuba da smo neprijateljski raspoloženi prema drugima, zatim da li su zubi čisti ili ne, da li su zdravi ili ne?


Snovi u  kojima izvadite zub ili ga izgubite, i onda ga tražite po usnoj šupljini da biste ga pronašli i ne nalazite ga, i idete kod doktora ali bez rezultata, označavaju da ste spremni da uđete u neku vrstu odnosa koji vas ne zadovoljava, koji u prvi mah ignorišete, ali ćete ipak tajno u njega ući.

previse slusam smithse :D

http://www.youtube.com/watch?v=rQR1K9D7eq4

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ovo je ono doba godine kada keva u svako ali svako jelo dodaje Sremush....Jes da je bogat vitaminom C, ali kao da pasesh travu. Inache, tek sam danas izvalio da smo se spustili n novo dno sa sapunicama - foks je preuzeo neku tursku sapunicu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

She gave me the Queen

She gave me the King

She was wheelin' and dealin'

Just doin' her thing

She was holdin' a pair

But I had to try

Her Deuce was wild

But my Ace was high

But how was I to know

That she'd been dealt with before

Said she'd never had a Full House

But I should have known

From the tattoo on her left leg

And the garter on her right

She'd have the card to bring me down

If she played it right

She's got the jack, she's got the jack

She's got the jack, she's got the jack

She's got the jack, she's got the jack

She's got the jack, she's got the jack

She's got the jack, jack, jack, jack, jack, jack, jack

She's got the jack

:P

Desi margi care! :D

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Inache, tek sam danas izvalio da smo se spustili n novo dno sa sapunicama - foks je preuzeo neku tursku sapunicu

Keva i komšinica ne propuštaju... ja ne znam dal sam postao nadrkan preko svake mere, ali mislim da su ljudi preko 40 godina toliko dementirali da će gledati apsolutno bilo šta što se pusti na TV-u...

Link to comment
Share on other sites

ako su ovako poceli, onda ne zelim da znam gde ce biti za koju godinu.meni je smeshno sto prikazuju tursku kao da je francusko primorje a ovde se radi o zemlji gde je kaznjivo zakonom ako odesh u inostranstvo i odradish vantelesnu oplodnju npr...

E da vidim, na bilbordima po gradu, da smo dobili i Folk Apprentice, Sekina (ili moja) desna ruka show, na istom tom foksu....

Ovde kod nas, na nashem tv, pored lige sampiona i sporta, nema sta da se gleda.Da imam sada decu pre bih sklonio tv na tavan nego pustao da gledaju sadasnja sranja

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ursula-The-Little-Mermaid.jpg

"Gej strejt alijansa je održala sastanak sa predstavnicima SRS, s kojima se saglasila da nasilje ne sme biti način i sredstvo obračuna sa neistomišljenicima."

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...