Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U starom Merkatoru :)

Ako ni to ne znaš, onda džaba ti posao :)

Možda znaš gde je Šiš ... a od 3D-a i Net+a kreneš kao u pravcu hotela Jugoslavija, i onda kad naiđeš na Stari Merkator, tu si :) Mislim, pitaj koga god nađeš, znaće da ti objasne :)

Link to comment
Share on other sites

poz, braćo

jeste se organizovali za adu neku?

bajohazarde, ti nisi iz beograda? sedi kod stanice u 83 i zamoli majstora da ti kaže gde da siđeš za stari merkator. staje direktno ispred. lol sad sam video location

sluzi mi za sljaku :(

to je laž i sad ću da ti bacim follow grok grok

nadam se da i na tviteru koristiš lucidu console :*

Edited by Ivan
Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga, valjda mi je to dovoljno lokacija da se snadjem uz custom planplus mapu. Hvala! [:D]

Kada ides recimo autobusom iz pravca grada ka Zemunu, sidjes kod Starog Merkatora (velika zgrada sa zelenim staklima, pise Trzni centar Stari Merkator), kako sidjes odatle, samo pravo ides ka stepenicama, prodjes trafiku i cigane koji prodaju neke gluposti.

Ako ti je ovako lakse:

mapa1n.jpg

Znaci gledano kad sidjes iz autobusa, tvoja putanja je crvena linija. Popnes se uz te stepenice za gore.

Kada se popnes gore, sledi sledeca slika:

mapa2mv.jpg

Tvoja putanja je opet crvena linija, kada naidjes do stepenica, videces jedne idu ka dole, a druge ga gore. Popnes se tim za gore. Kada se popnes na sledeci nivo, samo pravo pici, videces igraonicu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...