Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako jebeno dominira novi album gorillaza. Bio mi je slusljiv na prvo slushanje,sad ne mogu da ugasim jebeni winamp!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

treci dan treninga za redom...opet gola voda.ali se dobro osecam kada dodjem kuci i san nakon vezbe je uvek, nekako, kvaltetniji, od sna nakon obicnog dana. Btw nesto sam danas gledao po teretani, za sta ljudi koriste tablete belog luka? jel to kao neki antioksidans?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Radim od jutros od 10, sa pauzama da izađem do apoteke po ferveks, jedem i dremnem sat vremena popodne, i opet mi nije teško (ako ne računam sjebane sinuse i grlo sa kojima ne znam šta ću), eto šta ti je psiha. A može biti i da je do one bioprognoze, kad god su u Blicu bili oni tužni smajliji, uvek je bio sranje dan, nijednom još nije omanulo.

Link to comment
Share on other sites

Evo samo da vam se javim da sam ziv i zdrav, u penziji je super! Vikend sam proveo sa porodicom na Zlatiboru, super je bilo, snega koliko hocete, skijanje, sankanje, grudvanje, ma milina.

Posle 30 godina rada ovako nesto prija. Ne znam koliko ce me dugo drzati, posto sam radoholicar, verovatno cu morati neki hobi da nadjem. Odoh sada u krpe, obecao sam da cu biti redovniji na ovom divnom forumu, to obecanje moram i da ispunim!!!

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...