Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Umirem :(

usr'o si se, jer cu da te gazim na turnisu! :))

Dobro jutro inace drugari!

Danas na fax od 1 do 5, opet imam da overim kakvi su ti neki izborni predmeti, pa da sledece nedelje odlucim sta cu da uzmem :). A veceras treba da se vidim sa bivsom, posle mesec i nesto... Bas mi je haos u glavi, ne znam ni ja sta hocu, a imam utisak da cemo se pomiriti. Koliko je to dobro ili lose, bas nemem pojma, ali eto,pokazace se :).

Obavezno vam javljam, nista ne brinite! :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

usr'o si se, jer cu da te gazim na turnisu! :))

Dobro jutro inace drugari!

Danas na fax od 1 do 5, opet imam da overim kakvi su ti neki izborni predmeti, pa da sledece nedelje odlucim sta cu da uzmem :). A veceras treba da se vidim sa bivsom, posle mesec i nesto... Bas mi je haos u glavi, ne znam ni ja sta hocu, a imam utisak da cemo se pomiriti. Koliko je to dobro ili lose, bas nemem pojma, ali eto,pokazace se :).

Obavezno vam javljam, nista ne brinite! :D

VRATICESH SE TI KASANDRI!

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

vrati se u paraćin il odakle si već došao

Naivan si kao seoska mlada.

Inace i dole je isto vreme :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ta izreka inače ima veze s tim što te ja prozivam kad napišeš nešto glupo

Koji sam ja slepac ovo je tuzhno... okupam se juche oko 10 ujutru,zhurio neshto osushio kosu nekih 5 minuta i izashao na ovu poluladnocu, sad imam takvu upalu grla i takvu temperaturu a pochinje i groznica,katastrofa, ja sam i zvanichno najretardiranija osoba na svetu , hvala!

ti, naravno, znaš da si se prehladio zbog virusa a ne zato što si izašao mokar na hladnoću :)

Link to comment
Share on other sites

Potresna ispovest!! <-- me inside. :)

Ah htedoh da napisem komentar "sprco?" al ajde neka :)

Nego vidim da se ljudi u srbiji boje ili pruzaju otpor zavestanju organa? Jel to stvarno tako? I ako jeste na cemu se bazira strah, ne znam da je recimo SPC protiv toga.

Pitam cisto jer si mi ti pouzdaniji izvor nego ovi dezurni komentatori po blicu b92 i slicno. meni je onako iskreno nejasno zasto bi neko imao otpor prema zavestanju organa.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

usr'o si se, jer cu da te gazim na turnisu! :))

Dobro jutro inace drugari!

Danas na fax od 1 do 5, opet imam da overim kakvi su ti neki izborni predmeti, pa da sledece nedelje odlucim sta cu da uzmem :). A veceras treba da se vidim sa bivsom, posle mesec i nesto... Bas mi je haos u glavi, ne znam ni ja sta hocu, a imam utisak da cemo se pomiriti. Koliko je to dobro ili lose, bas nemem pojma, ali eto,pokazace se :).

Obavezno vam javljam, nista ne brinite! :D

Pitaj je da l se prcala sa drugim dok niste bili zajedno!

Link to comment
Share on other sites

ti, naravno, znaš da si se prehladio zbog virusa a ne zato što si izašao mokar na hladnoću :)

Izašao je mokar pa je telo uložilo dodatan napor da održi temperaturu, što je uzrokovalo pad imuniteta te je virus napao bez mnogo cimanja :)

Tj prehladio se zato što je mokar izašao na hladnoću :)

Link to comment
Share on other sites

marko, zaista mozes da radis sve sto pre operacije nisi mogao?

tipa, smes da igras basket, trcis, fizicki se naprezes??

Ne pada mi neka fora sta bi smeo da je hrvat na pamet :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ti, naravno, znaš da si se prehladio zbog virusa a ne zato što si izašao mokar na hladnoću :)

ти, такође, наравно знаш да смо свакодневно изложени многим врстама вируса и бактерија и да се они активирају (изазивају упалу) услед неког тригера, међу којима хлађење (и/или исушивање) осетљивих делова (слузокоже грла и носних дупљи, опне мозга, итд.) представља најчешћи тригер.

то је као да кажеш да је претрчавање аутопута опасно по живот, а неко те исправи како није, већ је опасно по живот завршити под камионом у пуној брзини.

:*

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ah htedoh da napisem komentar "sprco?" al ajde neka :)

Nego vidim da se ljudi u srbiji boje ili pruzaju otpor zavestanju organa? Jel to stvarno tako? I ako jeste na cemu se bazira strah, ne znam da je recimo SPC protiv toga.

Pitam cisto jer si mi ti pouzdaniji izvor nego ovi dezurni komentatori po blicu b92 i slicno. meni je onako iskreno nejasno zasto bi neko imao otpor prema zavestanju organa.

pa i za davanje krvi je slab odziv :) kao i za licnu kulturu :) mnogi bacaju papirice po ulici :) treba neki dobar marketing da se uradi ali u ovom slucaju to je samo trosak :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...