Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma radi vrh u fullu bratori

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Помоз' Бог добри људи.

У овијем данашњим временима, са развојем Науке, и Црква се морала обрест' по Интернетима, не би ли се нашла дјеци својој и понудила Спасење и Дар Божији, Живот Вјечни.

Данас је дан светог Симеона. Симеон, као један од знамените седамдесеторице, беше изабран за превест' Свету Књигу, Библију, са Јеврејског на Грчки језик. Радио је своју дужност савјесно, и био некад збуњиван речима пророка Исаије, попут "затруднеле дјеве", па је пис'о "млада жена" свугдје. Црква му то не држи за зло више. Анђео Божији му се јављао бар једанпут, к'о и сваком савесном хришћанину, углавном да помогне са преводом.

Доживео је да види и Месију. Бјеше то у Јерусалимском дому Божјем, када је радосни старац узео Христа у руке, а потом замоли' Господа да га срећног, отпусти из овог живота. Убрзо је затим издахнуо.

Овај праведни старац се данас сматра заштитником мале дјеце. Пит'о ме пасторац је л' то овије Педобер, а ја се, не знајућ' а уздајућ' у доброту људи свугдје, па и овдје, рек'о јесте.

Да се упутите у Цркву данас и запалите свећу светом Симеону, а могли би и доћ' на вечерњу литургију у цркву Светог Марка. И не заборавите да оставите нешто и локалном свештенству који муку муче сваки дан, зарад Мира и Спокоја Вашег.

Хтео би се и захвалит' Дебелом, чије ми је дубоке и лијепе речи о Цркви Google приказао на "I'm feeling lucky", и тиме ме довео овдје.

Ваиме Оца, Сина и Светога Духа, у здравље.

-ЈЕДНА ЉУБАВ-

Link to comment
Share on other sites

И не заборавите да оставите нешто и локалном свештенству који муку муче сваки дан, зарад Мира и Спокоја Вашег.

A bez ovoga nikako ne moze? muci muku a kuci ide u novom audiju.

Link to comment
Share on other sites

Javi mi kako te radi,razmisljam se vec neko vreme da uzmem xpand... :>

elem,odo da strebam,sa nekim cicama [:I]

stvarno vrhunski preparat, ali ne primaran, ako vec imas protein, ili jos i bcaa i glutamin, onda uzmi, ali nemoj nikako ako ces uzeti na stetu da imas manjak ovih primarnih.

Inace, bolje od ovoga je

NanoVapor.jpg

i

xpand_xtreme_pump.jpg

nova generacija xpanda sa vise arginina i par stvari, samo sto ni jedan ni drugi nije bio kada sam uzimao i oba su stizala tek za mesec dana sto mi nije odgovaralo, ali taman cu istrositi ovo dok dodju ova dva...

medjutim i stari xpand je mega mega do jaja!!

Link to comment
Share on other sites

^qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...