Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@longleyy: Jel si probao shotgun? Sjajan je... po meni bolji i od xpand-a i od horse-a...

e nisam, zato ga nisam spominjao, posto su dosta kinte pa ne volim da preporucujem ako se licno nisam uverio pa zajebem nekog, ali sam od svih ljudi cuo samo reci hvale... mogao bih to sledece pazariti ako stvarno valja?

Link to comment
Share on other sites

e nisam, zato ga nisam spominjao, posto su dosta kinte pa ne volim da preporucujem ako se licno nisam uverio pa zajebem nekog, ali sam od svih ljudi cuo samo reci hvale... mogao bih to sledece pazariti ako stvarno valja?

Vrhunska stvar...bash daje ogroman boost...

Sta vam je taj shotgun, prvi put cujem za to.

Isto kao xpand ili horse power ali malo jache...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

lol ladno sam prelistao ceo pričajte od četvrtka naovamo :(

vratio sam se sa vikend puta po evropskoj uniji lol, bilo megakul, ali ipak potpada u "obiđi svet da bi više cenio to što imaš" kategoriju.

Vratih se iz Ljubljane, sve je to lepo i krasno, standard itd, ali JEBES ti to sve kad u petak na glavnom trgu, na kojem se spremaju za otvaranje Vankuver 2010 sa sve LCD ekranima, zonglerima i tocenim pivom ZA SAMO 2e pola litre, ima SVEGA 50 ljudi od kojih je za sat vremena koliko smo proveli za standom, njih 5 kupilo pivo. I nemoj da mi neko kaze da su otisli na skijanje, zato sto nisu :)

Radnim danom u 20:30 nema vise od 10 ljudi na ulici (glavnoj, naravno). Koji lol

ja sam bio u subotu. bio je karneval, što znači da preko dana treba da jedeš krofne a uveče se maskiraš i piješ. prošetali smo malo centrom, koji je bio onako poluprazan, ali dosta kul maski i pijanih ljudi koji se zezaju. kontam da ćemo i mi malo da cirnemo pa u zez, i uđemo u neki pab oko pola 12, kad unutra već uveliko kobas parti (ribe se pokupile, ostali pijani likovi u nadi da će pokupiti neki šoder). u 12 su ugasili muziku.

rešimo da zapalimo gajbi, da se bar naspavamo, kad ono nigde taksija. to je zato što je bilo specijalno, karnevalsko veče, pa su svi bili zauzeti, kao za novu godinu. drugim rečima, poluprazan grad subotom uveče je po njihovim pojmovima vanredno pun, i frka je za taksi.

al preko dana je grad mnogo življi nego što sam očekivao. deo oko reke sa kafićima ispred matorih zgrada mnogo podseća na cirih, samo fali jezero.

@ ljubljanja

govno od grada, bio sam 3 sata tamo, imalli smo nas trojica oko 150 eura za alkohol, koliko samo skupili za ceo bus, i nimo imali gde da kupimo jebeno nishta, pa smo morali da kupimo u hrvatskoj na benziskoj pumpi

ima jedan merkator (koji je tamo kao c market) koji radi subotom do ponoći (što je njima wow) ali alkohol ne možeš da kupiš posle 21h.

e, da, i kurac hrvatima koji redovno kenjaju da im beograd iz voza izgleda kao kalkuta, zagreb izgleda kao plezentvil sa svojih pet miliona kuća. usereš se kad posle toga vidiš NBG pod snegom.

Link to comment
Share on other sites

odakle vama pare bre za tolike suplemente :D

Ja imam part time job a i ovako imam solidnu kintu...

vise je problem kod ljudi da postave prioritete, recimo cigare na mesecnom nivou su koliko i protein za mesec dana (racunam ako se pusi marlboro gold :D) , a sa proteinom ipak ulazes u sebe :)

Link to comment
Share on other sites

e jbg, onda uvedes prioritete i tu sa suplementima, vidis da li ti je cilj masa, definicija, snaga, izdrzljivost itd... zatim da li je samo teretana ili jos neki sport i onda uzmes najpotrebnije suplemente... retko ko ima pare za full suplementaciju tj. bar niko koga ja znam...

enivej, da ne duzim sada, raspalili smo par strana ko da je teretana topik...

Link to comment
Share on other sites

e jbg, onda uvedes prioritete i tu sa suplementima, vidis da li ti je cilj masa, definicija, snaga, izdrzljivost itd... zatim da li je samo teretana ili jos neki sport i onda uzmes najpotrebnije suplemente... retko ko ima pare za full suplementaciju tj. bar niko koga ja znam...

enivej, da ne duzim sada, raspalili smo par strana ko da je teretana topik...

ma znam ja da odredim prioritete, al vi kako ste napisali ispada ko da imate za full suplementaciju kesa :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...